Classificació

Trenca 1 Pic 2017 - Últim tram registrat: tram_1_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1RAFA CARMONA HERRERA NAVÀS 59 09:09 09:55:08.050 0h 46m 8s 050ms 13.3
2MARC VILLAR PIEDRA NAVÀS 12 09:09 09:56:50.063 0h 47m 50s 063ms 13.02
3ISAAC MARTÍNEZ GUIRADO NAVÀS 66 09:09 09:57:26.431 0h 48m 26s 431ms 12.75
4ALBERT COMELLAS PEREA BERGA 51 09:09 09:58:21.199 0h 49m 21s 199ms 12.49
5JUAN LUIS MARTIN HERVILLA GIRONEL 35 09:09 09:58:23.237 0h 49m 23s 237ms 12.49
6ÀLEX RODRÍGUEZ VILELLA NAVÀS 20 09:09 10:00:03.461 0h 51m 3s 461ms 12
7MARC ALTARRIBA PERARNAU BERGA 54 09:09 10:00:31.161 0h 51m 31s 161ms 12
8DAVID BLANQUÉ SALLENT PRATS DE LLUÇANÈS 67 09:09 10:01:27.436 0h 52m 27s 436ms 11.77
9LLORENÇ SANTMIQUEL ARGEMÍ NAVÀS 58 09:09 10:01:40.108 0h 52m 40s 108ms 11.77
10JORDI TRULLS NOGUERA PUIG-REIG 74 09:09 10:01:58.837 0h 52m 58s 837ms 11.77
11MARTÍ PUJOL CASTELLÀ PRATS DE LLUÇANÈS 53 09:09 10:02:02.786 0h 53m 2s 786ms 11.55
12TONI PLANAGUMÀ OBRADORS NAVÀS 36 09:09 10:02:09.471 0h 53m 9s 471ms 11.55
13GUIFRÉ DALMAU ROSET GIRONELLA 47 09:09 10:02:40.110 0h 53m 40s 110ms 11.55
14MANEL GUILLEN GIRONELLA 56 09:09 10:02:42.422 0h 53m 42s 422ms 11.55
15JOSEP TERRADELLAS SALLENT 52 09:09 10:02:53.925 0h 53m 53s 925ms 11.55
16JOAN REYES LLOBET NAVÀS 50 09:09 10:02:56.793 0h 53m 56s 793ms 11.55
17DANI GALERA NAVÀS 25 09:09 10:04:08.866 0h 55m 8s 866ms 11.13
18JOAN LLUIS VILÀ MORA NAVÀS 45 09:09 10:04:37.048 0h 55m 37s 048ms 11.13
19SEBAS FONT RIFÀ NAVAS 33 09:09 10:05:09.585 0h 56m 9s 585ms 10.93
20CARLA ESCLUSA BALLÚS PUIG-REIG 44 09:09 10:05:21.586 0h 56m 21s 586ms 10.93
21GERARD COMELLAS BESA NAVÀS 64 09:09 10:05:35.721 0h 56m 35s 721ms 10.93
22NIL ROVIRA SOLER AMETLLA DE MEROLA, PUIG-REIG 17 09:09 10:05:37.251 0h 56m 37s 251ms 10.93
23XAVI FIGULS ROMA CASSERRES 48 09:09 10:05:38.252 0h 56m 38s 252ms 10.93
24MARC PUIGDELLIVOL SARRI NAVAS 9 09:09 10:05:47.940 0h 56m 47s 940ms 10.93
25VALENTÍ GASPÀ CIRUJEDA MANRESA 26 09:09 10:05:54.989 0h 56m 54s 989ms 10.93
26ALFRED MUÑOZ GUIXARÓ PUIG-REIG 32 09:09 10:06:18.536 0h 57m 18s 536ms 10.74
27GEMMA AVELLÍ TEIXIDOR LA BISBAL D'EMPORDÀ 30 09:09 10:07:16.497 0h 58m 16s 497ms 10.55
28DIDI BATLLÓ PEDRALS NAVÀS 24 09:09 10:07:41.401 0h 58m 41s 401ms 10.55
29JORDI CALMET SUBIRANA NAVÀS 19 09:09 10:07:44.250 0h 58m 44s 250ms 10.55
30EUDARD ORRIOLS PIJOAN BALSARENY 76 09:09 10:08:25.434 0h 59m 25s 434ms 10.37
31DAVID EGEA MUÑOZ MANRESA 31 09:09 10:08:43.018 0h 59m 43s 018ms 10.37
32BORIS LAPUERTA 16 09:09 10:10:55.882 1h 01m 55s 882ms 10.03
33XÈNIA CURTICHS MALAGARRIGA NAVÀS 7 09:09 10:11:23.766 1h 02m 23s 766ms 9.87
34ADRIÀ ORRIOLS PIJOAN BALSARENY 69 09:09 10:11:26.235 1h 02m 26s 235ms 9.87
35MAITE ROMERO JIMENEZ NAVÀS 75 09:09 10:11:32.652 1h 02m 32s 652ms 9.87
36MARC FARRÉ PRAT NAVÀS 77 09:09 10:12:40.488 1h 03m 40s 488ms 9.71
37PEP CAPELLAS ARENAS PUIG-REIG 10 09:09 10:14:39.781 1h 05m 39s 781ms 9.42
38EVA GUIJARRO CASAS BERGA 63 09:09 10:15:55.582 1h 06m 55s 582ms 9.27
39RAMON ROVIRA OLIVA AMETLLA DE MEROLA 65 09:09 10:15:57.909 1h 06m 57s 909ms 9.27
40JOAN SOLÉ GIRONELLA 46 09:09 10:16:50.963 1h 07m 50s 963ms 9.13
41JORDI MASCORT DEL RINCON ARTES 40 09:09 10:16:56.811 1h 07m 56s 811ms 9.13
42JOAN MARC GAMISANS ESLAVA NAVÀS 70 09:09 10:17:01.044 1h 08m 1s 044ms 9
43JÈSSICA CODINA VILLARÓ 55 09:09 10:17:12.225 1h 08m 12s 225ms 9
44JOSEP OLIVA SANTIVERI NAVÀS 11 09:09 10:19:48.593 1h 10m 48s 593ms 8.74
45RUT PUERTAS GARCIA ESPARREGUERA 1 09:09 10:20:52.741 1h 11m 52s 741ms 8.62
46MAIQUEL CABALLERO GARCIA PUIG-REIG 29 09:09 10:20:54.244 1h 11m 54s 244ms 8.62
47TONI ROMERO ESPARREGUERA 2 09:09 10:20:56.761 1h 11m 56s 761ms 8.62
48MONTSE NOGUERA PARDILLO SANT JOAN DE VILATORRADA 49 09:09 10:21:15.316 1h 12m 15s 316ms 8.5
49JOSEP MARIA FERRAO PAUTAS PUIG REIG 22 09:09 10:21:54.154 1h 12m 54s 154ms 8.5
50JULIA SANTOS COCA TERRASSA 3 09:09 10:24:25.575 1h 15m 25s 575ms 8.16
51XAVIER GALLART DEL BURGO TERRASSA 4 09:09 10:24:26.184 1h 15m 26s 184ms 8.16
52ANNA BENITEZ CAMPOS GIRONELLA 43 09:09 10:25:28.620 1h 16m 28s 620ms 8.05
53LLUÍS COMPANY SERRA GIRONELLA 57 09:09 10:26:04.441 1h 17m 4s 441ms 7.95
54ALBA BONET GIRONELLA 14 09:09 10:26:29.740 1h 17m 29s 740ms 7.95
55MARTHA SANCHEZ ABACUC GUARDIOLA DE BERGUEDA 15 09:09 10:30:21.644 1h 21m 21s 644ms 7.56
56ALEXANDRA PÉREZ NAVÁS 6 09:09 10:38:02.781 1h 29m 2s 781ms 6.88
57IVAN GARRIDO CALAFELL 5 09:09 10:38:04.035 1h 29m 4s 035ms 6.88
58JOANNA REDONDO CERDANYOLA 78 09:09 10:38:17.165 1h 29m 17s 165ms 6.88
59GEMMA PÉREZ COLL SANT CUGAT DEL VALLÈS 18 09:09 10:50:02.024 1h 41m 2s 024ms 6.06
60SARA FERNÁNDEZ DAMIÁN BADIA DEL VALLÈS 34 09:09 10:50:03.139 1h 41m 3s 139ms 6.06
61CRISTINA CAMPS GIRÓN CIUTADELLA 60 09:09 10:50:04.039 1h 41m 4s 039ms 6.06
62ADA GUILÀ PUIG NAVÀS 27 09:09 10:50:10.576 1h 41m 10s 576ms 6.06
63MOISÈS JUNCAROL RUÍZ NAVÀS 39 09:09 10:58:00.060 1h 49m 0s 060ms 5.61
64JOSEP ADMETLLA MASERAS CORBERA DE LLOBREGAT 8 09:09 11:00:21.362 1h 51m 21s 362ms 5.51
65AMIN RACHDI COMPANYÓ GUARDIOLA DE BERGUEDÀ 68 09:09 11:04:09.165 1h 55m 9s 165ms 5.32
66MONTSERRAT BARAT SOLER NAVÀS 73 09:09 11:20:12.582 2h 11m 12s 582ms 4.67
67GEMMA ESTRUCH AYALA NAVAS 28 09:09 11:20:13.673 2h 11m 13s 673ms 4.67
68ALICIA COSTA BALLONGA NAVÀS 41 09:09 11:20:29.877 2h 11m 29s 877ms 4.67
69GEMMA FÀBREGA GODOY NAVÀS 38 09:09 11:21:03.590 2h 12m 3s 590ms 4.64
70MONTSERRAT CANALS PUJOLS NAVÀS 72 09:09 11:21:07.031 2h 12m 7s 031ms 4.64
71NÚRIA CODINA GASIÓN MONISTROL DE CALDERS 71 09:09 11:28:38.717 2h 19m 38s 717ms 4.4
72TXELL PRAT CALAF 42 09:09 11:28:39.716 2h 19m 39s 716ms 4.4
73SÍLVIA MUÑOZ IDOATE SÚRIA 23 09:09 11:28:40.526 2h 19m 40s 526ms 4.4