Classificació

LA ROMÀNICA MEDIUM 2017 - Últim tram registrat: tram_7_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1ANDREU VILLAR ROSA NAVÀS 332 17:00 22:51:23.0 5h 51m 23s 0ms 9.08
2EFREN LLOBET GARCIA MANRESA 314 17:00 22:56:22.0 5h 56m 22s 0ms 8.95
3FRANCISCO SAEZ PEREZ SURIA 323 17:00 23:14:12.0 6h 14m 12s 0ms 8.52
4GERARD COMELLAS BESA NAVÀS 322 17:00 23:16:24.0 6h 16m 24s 0ms 8.47
5ORIOL CENDRA PEYPOCH NAVÀS 304 17:00 23:43:35.0 6h 43m 35s 0ms 7.91
6JOSEP COSTA ROTXES 305 17:00 23:46:55.0 6h 46m 55s 0ms 7.85
7DAVID NOVIO 319 17:00 00:10:22.0 7h 10m 22s 0ms 7.41
8AMADEO HERRERA FERNANDEZ SANT JOAN DE VILATORRADA 334 17:00 00:10:27.0 7h 10m 27s 0ms 7.41
9ROGER MOLINA 18 17:00 00:14:58.0 7h 14m 58s 0ms 7.34
10PACO ROBLES ADAN CALDES DE MONTBUI 325 17:00 00:19:45.0 7h 19m 45s 0ms 7.26
11LLUÍS VILÀ MUMBRÚ NAVÀS 306 17:00 00:30:56.0 7h 30m 56s 0ms 7.08
12JOSEP ESCUDÉ SERRA NAVÀS 317 17:00 00:31:10.0 7h 31m 10s 0ms 7.06
13GERARD TEIXIDOR PUJOLS GIRONELLA 324 17:00 00:44:22.0 7h 44m 22s 0ms 6.87
14MOHAMED AOURAGHE ESCALDES ENGORDANY 309 17:00 00:44:25.0 7h 44m 25s 0ms 6.87
15JUAN MANUEL GARCIA GARCIA SANT VICENÇ DE CASTELLET 302 17:00 00:52:34.0 7h 52m 34s 0ms 6.75
16MOISÈS PELLICER CALATRAVA MANRESA 335 17:00 00:58:56.0 7h 58m 56s 0ms 6.67
17SERGIO ARNAIZ VEGAS 303 17:00 01:42:28.0 8h 42m 28s 0ms 6.1
18KATY OZAETA MERA TREMP 339 17:00 01:54:33.0 8h 54m 33s 0ms 5.97
19JOSEP MIR¢ GRIOLES TREMP 340 17:00 01:54:36.0 8h 54m 36s 0ms 5.97
20ISAAC CASTIÑEIRA ALEMANY NAVÀS 315 17:00 03:30:29.0 10h 30m 29s 0ms 5.06
21FINA BADIA CAPDEVILA NAVÀS 316 17:00 03:30:32.0 10h 30m 32s 0ms 5.06
22MONTSE SALA RIBAS NAV…S 342 17:00 03:31:15.0 10h 31m 15s 0ms 5.05
23DAVID CARMONA CARNÉ ARTÉS 312 17:00 03:53:22.0 10h 53m 22s 0ms 4.88
24DAVID LOZANO CASANOVA NAVÀS 310 17:00 03:53:28.0 10h 53m 28s 0ms 4.88
25CARLA ESCLUSA BALLÚS PUIG-REIG 320 17:00 03:55:27.0 10h 55m 27s 0ms 4.86
26MARC PEREZ GOMEZ PUIG-REIG 313 17:00 03:56:19.0 10h 56m 19s 0ms 4.86
27JOSEP SAINZ DE AZUELO I OLIVERAS NAVÀS 308 17:00 04:03:21.0 11h 03m 21s 0ms 4.81
28ELISABET LÓPEZ I CORNELLAS NAVÀS 307 17:00 04:03:24.0 11h 03m 24s 0ms 4.81
29DOLORS LUCAS ALONSO CARDONA 338 17:00 04:16:19.0 11h 16m 19s 0ms 4.71
30ANDRÉ RODRIGUES PARREIRA SANT FRUITOS DE BAGES 336 17:00 04:16:40.0 11h 16m 40s 0ms 4.71
31JOSEP ADMETLLA MASERAS CORBERA DE LLOBREGAT 311 17:00 04:37:28.0 11h 37m 28s 0ms 4.57
32SILVIA HENARES LOPEZ BALSARENY 333 17:00 04:42:56.0 11h 42m 56s 0ms 4.54
33JOSÉ MARIA SOLIS SOSA SANT FRUITOS DE BAGES 327 17:00 04:42:58.0 11h 42m 58s 0ms 4.54
34JOSÉ MARIA SOLÍS GARCÍA 328 17:00 04:43:01.0 11h 43m 1s 0ms 4.53
35JOAN MUIXI CODINA MANRESA 330 17:00 04:45:17.0 11h 45m 17s 0ms 4.52
36RAMON CANAL VILASECA SANT JOAN DE VILATORRADA 331 17:00 04:45:22.0 11h 45m 22s 0ms 4.52
37MONTSERRAT CASALDALIGA BESORA MANRESA 329 17:00 04:45:47.0 11h 45m 47s 0ms 4.52
38ISABEL PRAT PONT MANRESA 337 17:00 04:46:07.0 11h 46m 7s 0ms 4.51
39MARIA ÀNGELS LORCA LUJAN NAVÀS 318 17:00 05:36:25.0 12h 36m 25s 0ms 4.21