Classificació

La Romànica edició 2014 - Últim tram registrat: tram_10_navas

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1JOAN VILANA DÍAZ 262 17:00 02:15:00.0 9h 15m 0s 0ms 9.03
2RAFA CARMONA HERRERA NAVAS 174 17:00 02:32:00.0 9h 32m 0s 0ms 8.76
3JOSEP MARIA SALICRÚ MUNTANER PALAFOLLS 249 17:00 02:34:00.0 9h 34m 0s 0ms 8.73
4ORIOL SIBILA VIDAL SANT CUGAT DEL VALLÉS 96 17:00 02:54:00.0 9h 54m 0s 0ms 8.43
5ROGER CARTES GODOY NAVÀS 207 17:00 02:56:00.0 9h 56m 0s 0ms 8.41
6MARC CRIBILLÉS PÉREZ GIRONELLA 208 17:00 03:14:00.0 10h 14m 0s 0ms 8.16
7ANDREU VILLAR ROSA NAVÀS 245 17:00 03:15:00.0 10h 15m 0s 0ms 8.15
8JORDI FABREGA SIMO NAVÀS 241 17:00 03:25:00.0 10h 25m 0s 0ms 8.02
9DAVID PUIGDELLIVOL FERNANDEZ MANRESA 149 17:00 03:28:00.0 10h 28m 0s 0ms 7.98
10JACINTO GONZALEZ BERMUDEZ BERGA 129 17:00 03:38:00.0 10h 38m 0s 0ms 7.85
11ISAAC CASTIÑEIRA ALEMANY NAVÀS 93 17:00 03:38:00.0 10h 38m 0s 0ms 7.85
12JOAN SOLER ESPARBE BERGA 248 17:00 04:00:00.0 11h 00m 0s 0ms 7.59
13XAVI VILA CASTAÑE NAVAS 192 17:00 04:00:00.0 11h 00m 0s 0ms 7.59
14ANNA VENTURA SELLÉS OLVAN 181 17:00 04:10:00.0 11h 10m 0s 0ms 7.48
15MARTA PRAT LLORENS 255 17:00 04:10:00.0 11h 10m 0s 0ms 7.48
16ANDRES REHM 254 17:00 04:10:00.0 11h 10m 0s 0ms 7.48
17JAVIER ROJAS FUENTES PALAFOLLS 127 17:00 04:23:00.0 11h 23m 0s 0ms 7.34
18MARC AYMERICH CASAS BERGA 147 17:00 04:23:00.0 11h 23m 0s 0ms 7.34
19ANTONI BADIA MUNIENTE EL PRAT DE LLOBREGAT 209 17:00 04:23:00.0 11h 23m 0s 0ms 7.34
20DANIEL PEDREIRA AGUILAR BARCELONA 9 17:00 04:28:00.0 11h 28m 0s 0ms 7.28
21PEP GARCIA MARTINEZ NAVÀS 221 17:00 04:28:00.0 11h 28m 0s 0ms 7.28
22CRISTINA ROTXÉS AMBRÒS NAVÀS 146 17:00 04:28:00.0 11h 28m 0s 0ms 7.28
23VALENTÍN DE LA CERDA CISTERNES SANTA COLOMA DE GRAMENET 195 17:00 04:35:00.0 11h 35m 0s 0ms 7.21
24ÀLEX RODRÍGUEZ VILELLA NAVÀS 214 17:00 04:41:00.0 11h 41m 0s 0ms 7.15
25ILDEFONS ROLDAN DE LA CORTE SANT FRUITOS DE BAGES 152 17:00 04:41:00.0 11h 41m 0s 0ms 7.15
26EDUARD PLA GIRONELLA 112 17:00 04:48:00.0 11h 48m 0s 0ms 7.08
27JOAN MANEL JODAR GRIFUL GIRONELLA 113 17:00 04:48:00.0 11h 48m 0s 0ms 7.08
28ERNEST PARCERISA ROSELL PUIG-REIG 85 17:00 04:49:00.0 11h 49m 0s 0ms 7.07
29JOSE MIGUEL GONZALEZ PARRA BARCELONA 220 17:00 04:52:00.0 11h 52m 0s 0ms 7.04
30MARC CASTRO MORALES ELS HOSTALETS DE BALENYÀ 259 17:00 04:54:00.0 11h 54m 0s 0ms 7.02
31NURIA BERMUDEZ PELAEZ CENTELLES 258 17:00 04:57:00.0 11h 57m 0s 0ms 6.99
32FRANCESC AGUILAR CELDRAN TARRAGONA 87 17:00 05:06:00.0 12h 06m 0s 0ms 6.9
33DAVID GARCIA GERMAN MANRESA 14 17:00 05:07:00.0 12h 07m 0s 0ms 6.89
34OSCAR PUNTI FIESTAS VACARISSES 260 17:00 05:07:00.0 12h 07m 0s 0ms 6.89
35JORDI PLARROMANI VILA BERGA 280 17:00 05:08:00.0 12h 08m 0s 0ms 6.88
36LLUÍS MARTÍNEZ RAMÍREZ BARCELONA 138 17:00 05:13:00.0 12h 13m 0s 0ms 6.83
37MOISÈS PONS FORNELL BERGA 219 17:00 05:21:00.0 12h 21m 0s 0ms 6.76
38ALFRED ARANEGA CERCS 197 17:00 05:21:00.0 12h 21m 0s 0ms 6.76
39AGUSTÍ BARRERA COROMINAS NAVÀS 25 17:00 05:33:00.0 12h 33m 0s 0ms 6.65
40CRISTIAN PÉREZ GÓMEZ PUIG-REIG 111 17:00 05:34:00.0 12h 34m 0s 0ms 6.64
41JOAN PALLEJÀ ELIAS BARCELONA 2 17:00 05:39:00.0 12h 39m 0s 0ms 6.6
42LLUÍS VILÀ MUMBRÚ NAVÀS 273 17:00 05:53:00.0 12h 53m 0s 0ms 6.48
43ORIOL GUIM MARZO CORBERA DE LLOBREGAT 28 17:00 05:53:00.0 12h 53m 0s 0ms 6.48
44EDUARD FERRER IGLESIAS NAVÀS 193 17:00 05:55:00.0 12h 55m 0s 0ms 6.46
45GEMMA VILAJOSANA ESPÍN MANRESA 22 17:00 06:07:00.0 13h 07m 0s 0ms 6.37
46MARCOS VERA GUARNIDO BLANES 161 17:00 06:12:00.0 13h 12m 0s 0ms 6.33
47IVAN JUNYENT I CAPDEVILA TOUS 182 17:00 06:14:00.0 13h 14m 0s 0ms 6.31
48JOSEP MARIA MONTANÉ SALUD 21 17:00 06:16:00.0 13h 16m 0s 0ms 6.29
49DAVID MIGUEL SUAREZ SANT CARLES DE LA RÀPITA 30 17:00 06:16:00.0 13h 16m 0s 0ms 6.29
50ROBERT MONROS VILALTA AVINYÓ 224 17:00 06:19:00.0 13h 19m 0s 0ms 6.27
51FRANCISCO JOSE DEL CABO ALUM BLANES 130 17:00 06:19:00.0 13h 19m 0s 0ms 6.27
52MIGUEL ANGEL EXPOSITO APARICIO SANT JOAN DESPI 186 17:00 06:19:00.0 13h 19m 0s 0ms 6.27
53FELIPE GUERRERO MONLEÓN BARCELONA 34 17:00 06:19:00.0 13h 19m 0s 0ms 6.27
54JAUME BADIA PONS AVIÀ 158 17:00 06:28:00.0 13h 28m 0s 0ms 6.2
55JOSEP OLIVARES MORENO GUARDIOLA DE BERGUEDA 78 17:00 06:35:00.0 13h 35m 0s 0ms 6.15
56JESUS BAYO RIVERA VILADECANS 61 17:00 06:36:00.0 13h 36m 0s 0ms 6.14
57OLIVER GORDILLO ALVARÍN SANTA COLOMA DE CERVELLÓ 10 17:00 06:38:00.0 13h 38m 0s 0ms 6.12
58CRISTINA PORTET VILAR NAVAS 190 17:00 06:38:00.0 13h 38m 0s 0ms 6.12
59ROGER SALAT MIRET IGUALADA 276 17:00 06:40:00.0 13h 40m 0s 0ms 6.11
60JOAQUIM GONZÁLEZ RAVENTÓS SALLENT 26 17:00 06:42:00.0 13h 42m 0s 0ms 6.09
61DAVID LEIVA ROLDAN VILADECANS 194 17:00 06:45:00.0 13h 45m 0s 0ms 6.07
62JORDI OLIVERAS GONZALEZ MANRESA 53 17:00 06:45:00.0 13h 45m 0s 0ms 6.07
63FRANC CABO PATON BERGA 223 17:00 06:52:00.0 13h 52m 0s 0ms 6.02
64JOAN LLOPART BELLOC IGUALADA 136 17:00 06:53:00.0 13h 53m 0s 0ms 6.01
65DAVID CARRASCO VILCHES MANRESA 235 17:00 06:57:00.0 13h 57m 0s 0ms 5.99
66JOSEP FRANCO MASCARÓ MANRESA 180 17:00 06:57:00.0 13h 57m 0s 0ms 5.99
67JOSEP Mª LLONC SABATER BARCELONA 3 17:00 07:05:00.0 14h 05m 0s 0ms 5.93
68RAMON CORTINA SUBIRANA SANT QUIRZE DEL VALLES 150 17:00 07:10:00.0 14h 10m 0s 0ms 5.89
69ORIOL CENDRA PEYPOCH NAVÀS 140 17:00 07:15:00.0 14h 15m 0s 0ms 5.86
70JOAN MANEL GARCIA GARCIA SANT VICENÇ DE CASTELLET 266 17:00 07:35:00.0 14h 35m 0s 0ms 5.73
71JULIO MÍNGUEZ MORENO TERRASSA 109 17:00 07:37:00.0 14h 37m 0s 0ms 5.71
72JOAN ALBOS BARBARROJA BARCELONA 62 17:00 07:38:00.0 14h 38m 0s 0ms 5.71
73PERE GUITART PARERA NAVÀS 271 17:00 07:44:00.0 14h 44m 0s 0ms 5.67
74JOSEP GISBERT IGLESIAS NAVÀS 196 17:00 07:48:00.0 14h 48m 0s 0ms 5.64
75BLAS SAMA MUÑOZ MOLLET DEL VALLES 114 17:00 07:48:00.0 14h 48m 0s 0ms 5.64
76XAVIER TORRIJOS GARCIA SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 142 17:00 07:48:00.0 14h 48m 0s 0ms 5.64
77JOSEP OBRADORS SELLARÉS NAVÀS 97 17:00 07:50:00.0 14h 50m 0s 0ms 5.63
78RAMON RIBERA ESPELT PUIG-REIG 253 17:00 08:03:00.0 15h 03m 0s 0ms 5.55
79MARTI CAMPS GONZALEZ PUIG-REIG 225 17:00 08:03:00.0 15h 03m 0s 0ms 5.55
80ROGER VIVES FONT 83 17:00 08:05:00.0 15h 05m 0s 0ms 5.54
81MARINA GONZÁLEZ RAVENTÓS CORBERA DE LLOBREGAT 27 17:00 08:06:00.0 15h 06m 0s 0ms 5.53
82ANTONI CALLEN 49 17:00 08:09:00.0 15h 09m 0s 0ms 5.51
83ANGEL GARCIA MIRANDA TERRASSA 86 17:00 08:12:00.0 15h 12m 0s 0ms 5.49
84GERARD TEIXIDOR PUJOLS GIRONELLA 37 17:00 08:22:00.0 15h 22m 0s 0ms 5.43
85JOSEP ANTONI GARCIA RUBIO TERRASSA 4 17:00 08:42:00.0 15h 42m 0s 0ms 5.32
86RAMON BATLLE RIUS ARENYS DE MAR 1 17:00 08:42:00.0 15h 42m 0s 0ms 5.32
87OSCAR MARQUEZ LLURBA REUS 122 17:00 08:42:00.0 15h 42m 0s 0ms 5.32
88XAVIER CARÓS DE LA CRUZ BARCELONA 19 17:00 08:42:00.0 15h 42m 0s 0ms 5.32
89ANNA PLA MORO GUISSONA 102 17:00 08:49:00.0 15h 49m 0s 0ms 5.28
90MARCOS HERNANDEZ FLORES 55 17:00 08:49:00.0 15h 49m 0s 0ms 5.28
91ENRIQUE BLANCO SOTERAS BARCELONA 134 17:00 08:51:00.0 15h 51m 0s 0ms 5.27
92MARC SERRA ROMERO BALENYÀ 35 17:00 08:51:00.0 15h 51m 0s 0ms 5.27
93IGNASI CASAS I PRADAS SANT ANDREU DE LA BARCA 91 17:00 08:58:00.0 15h 58m 0s 0ms 5.23
94JAUME CREUS VANTOLRA SOLSONA 90 17:00 08:59:00.0 15h 59m 0s 0ms 5.22
95OSWALDO GARCIA PEDRAGOS SALLENT 277 17:00 09:02:00.0 16h 02m 0s 0ms 5.21
96PAQUI BELTRAN BERNADICH SANT JOAN DE VILATORRADA 31 17:00 09:05:00.0 16h 05m 0s 0ms 5.19
97EDUARD BARTRINA I COMALAT BARBERÀ DEL VALLÈS 41 17:00 09:05:00.0 16h 05m 0s 0ms 5.19
98MIGUEL LEIVA GARZON SANTACOLOMA DE GRAMENET 42 17:00 09:08:00.0 16h 08m 0s 0ms 5.18
99JORDI ALAMANY CORSELLAS CANILLO 154 17:00 09:09:00.0 16h 09m 0s 0ms 5.17
100JOSEP PLANAS VILÀ SALLENT 281 17:00 09:10:00.0 16h 10m 0s 0ms 5.16
101JOSEP ANTONI PARRA VILADOMS 162 17:00 09:16:00.0 16h 16m 0s 0ms 5.13
102OSCAR MUROS SANCHEZ 163 17:00 09:16:00.0 16h 16m 0s 0ms 5.13
103QUIQUE AGUILAR MAYORDOMO VILANOVA I LA GELTRU 67 17:00 09:16:00.0 16h 16m 0s 0ms 5.13
104JOAN DAVID XANDRI MONTOYA NAVÀS 237 17:00 09:17:00.0 16h 17m 0s 0ms 5.13
105EDUARDO SANZ SANTANO SANTA PERPETUA DE MOGODA 123 17:00 09:20:00.0 16h 20m 0s 0ms 5.11
106EFREN PARERA COMA BERGA 216 17:00 09:24:00.0 16h 24m 0s 0ms 5.09
107MINERVA DOMINGO PADILLA 169 17:00 09:29:00.0 16h 29m 0s 0ms 5.07
108XAVIER MASRAMON MUNTADAS ORISTA 227 17:00 09:29:00.0 16h 29m 0s 0ms 5.07
109JOSEP GUARDIA OLIVERAS PRATS DE LLUÇANES 183 17:00 09:29:00.0 16h 29m 0s 0ms 5.07
110LARA PELLEJÀ JOSA SANT SADURNÍ D'ANOIA 33 17:00 09:29:00.0 16h 29m 0s 0ms 5.07
111CARLES SIMARRO HABA SANT SADURNÍ D'ANOIA 32 17:00 09:30:00.0 16h 30m 0s 0ms 5.06
112XAVIER FELIP ARROYO SABADELL 145 17:00 09:30:00.0 16h 30m 0s 0ms 5.06
113LUIS ANTONIO GARCIA ESCRIBANO MONISTROL MONTSERRAT 268 17:00 09:40:00.0 16h 40m 0s 0ms 5.01
114JOSEP PONS COLELL PRATS DE LLUÇANÈS 261 17:00 09:42:00.0 16h 42m 0s 0ms 5
115EMILIA RAMOS GINER CORBERA DE LLOBREGAT 48 17:00 09:42:00.0 16h 42m 0s 0ms 5
116JORDI BATLLE RUIZ MAÇANET DE CABRENYS 191 17:00 09:42:00.0 16h 42m 0s 0ms 5
117JAVI BORRAS MARQUES TIVENYS 76 17:00 09:43:00.0 16h 43m 0s 0ms 5
118VICTOR PUIG PALOMERAS DARNIUS 80 17:00 09:43:00.0 16h 43m 0s 0ms 5
119XAVIER COTS TÀRREGA 74 17:00 09:43:00.0 16h 43m 0s 0ms 5
120CARLES PICADO CANO PUIG-REIG 263 17:00 09:56:00.0 16h 56m 0s 0ms 4.93
121JORDI COMPAÑO CAPELLA NAVÀS 210 17:00 09:57:00.0 16h 57m 0s 0ms 4.93
122XAVIER BARRADO VIRGILI ST PERE DE RIBES 185 17:00 10:02:00.0 17h 02m 0s 0ms 4.9
123MANEL PULIDO PEDRAZA SANT PERE DE RIBES 184 17:00 10:02:00.0 17h 02m 0s 0ms 4.9
124VENTURA TAMAYO TOSCANO SANTPEDOR 170 17:00 10:05:00.0 17h 05m 0s 0ms 4.89
125ALTAGRACIA URIBE MARTÍNEZ MANRESA 144 17:00 10:05:00.0 17h 05m 0s 0ms 4.89
126LLORENÇ ROVIRA BERENGUERAS SANTA MARIA D'OLÓ 267 17:00 10:12:00.0 17h 12m 0s 0ms 4.85
127ALBERT VALVERDE AGUADA OLIANA 128 17:00 10:19:00.0 17h 19m 0s 0ms 4.82
128JUAN PAREDES TORREDEMERT SANTA PERPETUA MOGODA 54 17:00 10:19:00.0 17h 19m 0s 0ms 4.82
129XAVIER SANS CORDOMI SANGT CUGAT DEL VALLES 56 17:00 10:19:00.0 17h 19m 0s 0ms 4.82
130ESTEVE GAONA SANZ SANT FRUITÓS DE BAGES 23 17:00 10:19:00.0 17h 19m 0s 0ms 4.82
131MIQUEL BOADA ARTIGAS L'ESTARTIT 77 17:00 10:19:00.0 17h 19m 0s 0ms 4.82
132SERGI PLANA RUIZ BERGA 64 17:00 10:20:00.0 17h 20m 0s 0ms 4.82
133JOSE ABARDIA CAMPOS BALSARENY 198 17:00 10:21:00.0 17h 21m 0s 0ms 4.81
134JAUME CANCIO CORDOBES NAVÀS 212 17:00 10:21:00.0 17h 21m 0s 0ms 4.81
135ANTONIO GALLEGO BALLESTEROS NAVAS 202 17:00 10:21:00.0 17h 21m 0s 0ms 4.81
136MARINA OBRADORS CANALS NAVÀS 153 17:00 10:22:00.0 17h 22m 0s 0ms 4.81
137EDUARD FRIAS MARTÍNEZ NAVÀS 269 17:00 10:22:00.0 17h 22m 0s 0ms 4.81
138MARTÍ CASTANYER SOLER NAVÀS 247 17:00 10:22:00.0 17h 22m 0s 0ms 4.81
139XAVIER CAPDEVILA CARRERA PUIG-REIG 81 17:00 10:23:00.0 17h 23m 0s 0ms 4.8
140RAMON FERNANDEZ SAMI BERGA 133 17:00 10:27:00.0 17h 27m 0s 0ms 4.79
141JOAN MIQUEL LABRADOR MATÍAS MATARÓ 164 17:00 10:28:00.0 17h 28m 0s 0ms 4.78
142JOSEP MARIA TOMÀS FERRÉ REUS 16 17:00 10:28:00.0 17h 28m 0s 0ms 4.78
143MONTSE BERENGUER SAFONT PUIG-REIG 82 17:00 10:28:00.0 17h 28m 0s 0ms 4.78
144JOSÉ LUIS CASBAS BARCELONA 6 17:00 10:44:00.0 17h 44m 0s 0ms 4.71
145JUAN ANTONIO LORENTE RUBIO BARCELONA 18 17:00 10:46:00.0 17h 46m 0s 0ms 4.7
146ESTHER CUELLAR FONOLLOSA 47 17:00 10:46:00.0 17h 46m 0s 0ms 4.7
147ANTONIO-GEMAN SALCEDA SANCHEZ TERRASSA 106 17:00 10:46:00.0 17h 46m 0s 0ms 4.7
148JOSEP VIVÓ PÉREZ BARCELONA 92 17:00 10:46:00.0 17h 46m 0s 0ms 4.7
149MIQUEL ALTARRIBA ROCA NAVÀS 188 17:00 10:59:00.0 17h 59m 0s 0ms 4.64
150JOSEP DOMINGO LAZARO 168 17:00 11:07:00.0 18h 07m 0s 0ms 4.61
151JOSEP CASTAÑE CASADEMUNT NAVÀS 231 17:00 11:11:00.0 18h 11m 0s 0ms 4.59
152ESTHER DOMENECH SABADELL 51 17:00 11:11:00.0 18h 11m 0s 0ms 4.59
153MOISÈS SATÓ PLANA BERGA 132 17:00 11:24:00.0 18h 24m 0s 0ms 4.54
154MONTSERRAT CODINA NAVÀS 226 17:00 11:24:00.0 18h 24m 0s 0ms 4.54
155MARTA CASÒLIVA ISERN BERGA 218 17:00 11:24:00.0 18h 24m 0s 0ms 4.54
156CARME VILADOMAT CORREDERA NAVÀS 251 17:00 11:25:00.0 18h 25m 0s 0ms 4.53
157LAIA TORRES JUNCADELLA NAVÀS 156 17:00 11:25:00.0 18h 25m 0s 0ms 4.53
158CARME IGLESIAS PERA NAVÀS 94 17:00 11:36:00.0 18h 36m 0s 0ms 4.49
159RAFAEL SABATA I BARREDA PUIG-REIG 131 17:00 11:37:00.0 18h 37m 0s 0ms 4.49
160PERE GARCIA CALVERAS PUIG-REIG 98 17:00 11:37:00.0 18h 37m 0s 0ms 4.49
161RAMONA BADIA SUBIRANA NAVÀS 95 17:00 11:37:00.0 18h 37m 0s 0ms 4.49
162JOSEP PARERA TRASERRA PUIG-REIG 39 17:00 11:40:00.0 18h 40m 0s 0ms 4.47
163JOAN MONTANÉ DELNOEUFCOURT SEGUDET 45 17:00 11:41:00.0 18h 41m 0s 0ms 4.47
164MANEL RODRIGUEZ LOPEZ 110 17:00 11:41:00.0 18h 41m 0s 0ms 4.47
165FERRAN ESCRIGAS BADAL CALDES DE MONTBUI 105 17:00 11:41:00.0 18h 41m 0s 0ms 4.47
166RAMON RIU PALAU MANRESA 250 17:00 11:42:00.0 18h 42m 0s 0ms 4.47
167MOISÈS PELLICER CALATRAVA MANRESA 171 17:00 11:44:00.0 18h 44m 0s 0ms 4.46
168JOSEP VILALTA MONTORI SAGÀS 244 17:00 11:44:00.0 18h 44m 0s 0ms 4.46
169MONTSE PONT BANCELL SAGAS 238 17:00 11:44:00.0 18h 44m 0s 0ms 4.46
170DAVID TRAVESET MAESTRO GIRONELLA 217 17:00 11:44:00.0 18h 44m 0s 0ms 4.46
171SÍLVIA VILALTA SERIOLS NAVÀS 155 17:00 11:45:00.0 18h 45m 0s 0ms 4.45
172NÚRIA CABELLO VIDAL 175 17:00 11:49:00.0 18h 49m 0s 0ms 4.44
173MONTSERRAT TOR FIGOLS AVIÀ 141 17:00 11:49:00.0 18h 49m 0s 0ms 4.44
174MARGARITA ÀLVAREZ I MARTÍ PARETS DEL VALLÉS 73 17:00 12:32:00.0 19h 32m 0s 0ms 4.27
175JORDI DOMÈNECH I LOZANO PARETS DEL VALLÈS 72 17:00 12:33:00.0 19h 33m 0s 0ms 4.27
176JUAN JOSE PARRA TORRES BARCELONA 246 17:00 12:39:00.0 19h 39m 0s 0ms 4.25
177RAFAEL GARCÍA MIRÓ CERDANYOLA DEL VALLÈS 234 17:00 13:10:00.0 20h 10m 0s 0ms 4.14
178GUSTAVO COSTELL MONTERO CERDANYOLA DEL VALLES 257 17:00 13:10:00.0 20h 10m 0s 0ms 4.14
179JOSEP SANCHEZ ROLAN CERDANYOLA DEL VALLES 233 17:00 13:10:00.0 20h 10m 0s 0ms 4.14
180FULGENCIO FORT CABEZOS BADALONA 38 17:00 13:50:00.0 20h 50m 0s 0ms 4.01
181MARTA PRAT CARRIÓ MANRESA 229 17:00 14:05:00.0 21h 05m 0s 0ms 3.96
182YOLANDA MARTINEZ ORTEGA MANRESA 230 17:00 14:05:00.0 21h 05m 0s 0ms 3.96
183ALBERT RUIZ AGUILA LLANÇA 68 17:00 14:12:00.0 21h 12m 0s 0ms 3.94
184ANTONIA RODRIGUEZ MARTINEZ SURIA 201 17:00 14:23:00.0 21h 23m 0s 0ms 3.9
185DAVID AVILA DOMINGO SURIA 200 17:00 14:23:00.0 21h 23m 0s 0ms 3.9
186JUAN CARLOS PEÑA ASTORGA BARCELONA 69 17:00 14:30:00.0 21h 30m 0s 0ms 3.88
187DAVID OVEJERO FOMBUENA 65 17:00 14:37:00.0 21h 37m 0s 0ms 3.86