Classificació

La Romànica en BTT 2014 - Últim tram registrat: tram_1_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1ROGER ARGELAGUER MARTINEZ MANRESA 106 07:30 12:37:00.0 5h 07m 0s 0ms 19.54
2DAVID PEÑA BERGA 129 07:30 12:49:00.0 5h 19m 0s 0ms 18.81
3GUILLEM PUJOLS MASFERRER SANTA MARIA DE MERLES 115 07:30 12:54:00.0 5h 24m 0s 0ms 18.52
4CARLES SANCHEZ CALDERON RUBI 40 07:30 13:00:00.0 5h 30m 0s 0ms 18.18
5FRANCISCO MARTÍNEZ GARCÍA SANT SALVADOR DE GUARDIOLA 127 07:30 13:06:00.0 5h 36m 0s 0ms 17.86
6RAMON CARRERAS PORREDON MANRESA 124 07:30 13:06:00.0 5h 36m 0s 0ms 17.86
7MELCIOR FAJA BELTRAN NAVARCLES 28 07:30 13:08:00.0 5h 38m 0s 0ms 17.75
8ABEL BLANQUE PARCERISA SANT VICENÇ DE CASTELLET 73 07:30 13:08:00.0 5h 38m 0s 0ms 17.75
9JOSEP SABAT GENOVES ST. FRUITOS DE BAGES 149 07:30 13:09:00.0 5h 39m 0s 0ms 17.7
10RAUL ABARDIA GRANADOS SANTVI 128 07:30 13:13:00.0 5h 43m 0s 0ms 17.49
11JORDI SOLANO TORNER BERGA 147 07:30 13:15:00.0 5h 45m 0s 0ms 17.39
12JORDI CAPDEVILA CORNELLAS PRATS DE LLUÇANÈS 103 07:30 13:20:00.0 5h 50m 0s 0ms 17.14
13JOSE PALOMINO FUENTES NAVARCLES 35 07:30 13:23:00.0 5h 53m 0s 0ms 17
14JAVIER TUR ROSELLO BARCELONA 83 07:30 13:26:00.0 5h 56m 0s 0ms 16.85
15CARLES CASAS CAÑELLAS SANT VICENÇ DE CASTELLET 96 07:30 13:26:00.0 5h 56m 0s 0ms 16.85
16GENIS CABALLOL CARRASCO 42 07:30 13:27:00.0 5h 57m 0s 0ms 16.81
17JOSEP DAVINS VALLDAURA 43 07:30 13:27:00.0 5h 57m 0s 0ms 16.81
18ÀNGEL SOLER JIMÉNEZ MANRESA 110 07:30 13:28:00.0 5h 58m 0s 0ms 16.76
19VICTOR GIMENEZ MARTIN NAVÀS 102 07:30 13:29:00.0 5h 59m 0s 0ms 16.71
20DANIEL LUQUE HOSPITALET 77 07:30 13:31:00.0 6h 01m 0s 0ms 16.62
21RUBEN GRANE SERRANO BERGA 90 07:30 13:35:00.0 6h 05m 0s 0ms 16.44
22JOAN AMADEU GILI NOGUERA ARTESA DE SEGRE 118 07:30 13:36:00.0 6h 06m 0s 0ms 16.39
23JOAN DIMONI SANCHEZ NAVARCLES 88 07:30 13:38:00.0 6h 08m 0s 0ms 16.3
24MARC CUADRAS QUERALTÓ SANTA COLOMA DE QUERALT 19 07:30 13:39:00.0 6h 09m 0s 0ms 16.26
25JOSEP RIBERA CORNELLÀ GIRONELLA 136 07:30 13:40:00.0 6h 10m 0s 0ms 16.22
26RAMON ROSANAS COMA SANTA MARIA DE MERLES 101 07:30 13:45:00.0 6h 15m 0s 0ms 16
27ERIC ESCÀNEZ DIAZ BERGA 7 07:30 13:48:00.0 6h 18m 0s 0ms 15.87
28JOSEP MARIA SOLER TORRADAS TERRASSA 41 07:30 13:48:00.0 6h 18m 0s 0ms 15.87
29MARIO CANTERO ALSINA SABADELL 99 07:30 13:49:00.0 6h 19m 0s 0ms 15.83
30JOAN BELTRAN SENTMENAT 156 07:30 13:49:00.0 6h 19m 0s 0ms 15.83
31JORDI CADAFALCH CANO SENTMENAT 80 07:30 13:49:00.0 6h 19m 0s 0ms 15.83
32XAVIER TORRADES SABATA 125 07:30 13:52:00.0 6h 22m 0s 0ms 15.71
33RAIMON CORRALES ESPLUGUES DE LL. 89 07:30 13:52:00.0 6h 22m 0s 0ms 15.71
34GERMÀ BARROSO I PUJOL SANT JUST DESVERN 98 07:30 13:52:00.0 6h 22m 0s 0ms 15.71
35PERE JUNYENT MORALES SANT MARTI DE TORRUELLA 159 07:30 13:52:00.0 6h 22m 0s 0ms 15.71
36JORDI RIAL COMELLAS 120 07:30 13:52:00.0 6h 22m 0s 0ms 15.71
37JOSEP DOMÈNECH PALAU NAVÀS 94 07:30 13:53:00.0 6h 23m 0s 0ms 15.67
38FRANCESC LLORENS 119 07:30 13:55:00.0 6h 25m 0s 0ms 15.58
39SERGI FUSTER BATALLE SANT JUST 67 07:30 13:57:00.0 6h 27m 0s 0ms 15.5
40RICARD ANGUERA CAMÓS SANT JUST DESVERN 24 07:30 13:57:00.0 6h 27m 0s 0ms 15.5
41DAVID SERRANO LOPEZ NAVARCLES 29 07:30 14:00:00.0 6h 30m 0s 0ms 15.38
42JORDI COROMINAS ARIAS GIRONELLA 105 07:30 14:02:00.0 6h 32m 0s 0ms 15.31
43JOSEP PLA LLORENS ST MARTÍ DE TORROELLA 160 07:30 14:03:00.0 6h 33m 0s 0ms 15.27
44MANEL MORÓN PÉREZ SANTA COLOMA DE QUERALT 21 07:30 14:04:00.0 6h 34m 0s 0ms 15.23
45IVAN GUERRA JORQUERA NAVAS 64 07:30 14:08:00.0 6h 38m 0s 0ms 15.08
46TXEMA BOSCH CASTIAS ST.FRUITÓS DE BAGES 46 07:30 14:08:00.0 6h 38m 0s 0ms 15.08
47DIEGO RUIZ JIMENEZ MANRESA 109 07:30 14:10:00.0 6h 40m 0s 0ms 15
48PEP LEIVA MANRESA 65 07:30 14:11:00.0 6h 41m 0s 0ms 14.96
49ABEL MENDEZ MARZO SANT VICENÇ DELS HORTS 134 07:30 14:14:00.0 6h 44m 0s 0ms 14.85
50FRANCESC FERRER PÉREZ VILANOVA DEL CAMÍ 126 07:30 14:20:00.0 6h 50m 0s 0ms 14.63
51SERGI ESCRIU MATEU SABADELL 8 07:30 14:20:00.0 6h 50m 0s 0ms 14.63
52GERARD TORRENS CASALS GUARDIOLA DE BERGUEDÀ 122 07:30 14:27:00.0 6h 57m 0s 0ms 14.39
53JOSE MARIA GONZALEZ MARTIN VALLIRANA 92 07:30 14:32:00.0 7h 02m 0s 0ms 14.22
54JORDI SANTACANA I GELABERT SANT FRUITÓS DE BAGES 85 07:30 14:35:00.0 7h 05m 0s 0ms 14.12
55ERIC OLIVÉ 116 07:30 14:36:00.0 7h 06m 0s 0ms 14.08
56MIQUEL CALM CODINA 71 07:30 14:37:00.0 7h 07m 0s 0ms 14.05
57JAVIER LÓPEZ GGARCÍA SANT JOAN DE VILATORRADA 17 07:30 14:38:00.0 7h 08m 0s 0ms 14.02
58MIQUEL IGLESIAS BARBANY BIGUES 68 07:30 14:41:00.0 7h 11m 0s 0ms 13.92
59OSCAR CID CONQUES CALDERS 152 07:30 14:41:00.0 7h 11m 0s 0ms 13.92
60RAUL CALLE JIMENEZ MANRESA 79 07:30 14:41:00.0 7h 11m 0s 0ms 13.92
61FERRAN PIÑOT COMELLAS 14 07:30 14:41:00.0 7h 11m 0s 0ms 13.92
62ABEL MORA LIZANA NAVÀS 146 07:30 14:41:00.0 7h 11m 0s 0ms 13.92
63CARLES GARCIA PANTRIGO NAVÀS 97 07:30 14:42:00.0 7h 12m 0s 0ms 13.89
64JAUME POZO SANDE MANRESA 13 07:30 14:44:00.0 7h 14m 0s 0ms 13.82
65JAUME GARCIA MARTÍN SANT JOAN DE VUILATORRADA 69 07:30 14:44:00.0 7h 14m 0s 0ms 13.82
66JACINT FRANCH GENESCÀ SÚRIA 108 07:30 14:45:00.0 7h 15m 0s 0ms 13.79
67DANIEL SÁNCHEZ MURILLO CUBELLES 39 07:30 14:50:00.0 7h 20m 0s 0ms 13.64
68FRANCESC SABATA COROMINAS NAVÀS 51 07:30 14:50:00.0 7h 20m 0s 0ms 13.64
69MARC TORRAS SIMON ARTÉS 11 07:30 14:51:00.0 7h 21m 0s 0ms 13.61
70MARC REIG FORNELL BERGA 23 07:30 14:51:00.0 7h 21m 0s 0ms 13.61
71BOI DEU CASAS TORRELLES DE LLOBREGAT 12 07:30 14:51:00.0 7h 21m 0s 0ms 13.61
72MARTI SEUBA MACIA BERGA 26 07:30 14:51:00.0 7h 21m 0s 0ms 13.61
73JORDI OLLÉ JUNCÀ TORRELLES DE LLOBREGAT 78 07:30 14:53:00.0 7h 23m 0s 0ms 13.54
74GINES GOMEZ RODRIGUEZ SURIA 59 07:30 14:54:00.0 7h 24m 0s 0ms 13.51
75JOSEP LOPEZ PERACAULA BONMATI 54 07:30 14:54:00.0 7h 24m 0s 0ms 13.51
76JOSE LUIS PEREZ TORRES GUISSONA 141 07:30 14:56:00.0 7h 26m 0s 0ms 13.45
77ALBERT CUADROS ÒDENA GUISSONA 104 07:30 14:56:00.0 7h 26m 0s 0ms 13.45
78SENÉN BACARDIT BERTRAN GUISSONA 3 07:30 14:56:00.0 7h 26m 0s 0ms 13.45
79PERE ALMATÓ VILA BRUCH SANTPEDOR 60 07:30 15:03:00.0 7h 33m 0s 0ms 13.25
80CARLES SANCHEZ OSTOS SANT HIPOLIT DE VOLTREGA 100 07:30 15:03:00.0 7h 33m 0s 0ms 13.25
81CARLES CABALLÉ MANRESA 55 07:30 15:03:00.0 7h 33m 0s 0ms 13.25
82JORDI SAMPONS COLOM SURIA 135 07:30 15:06:00.0 7h 36m 0s 0ms 13.16
83ELISABET BOIX CASTRO SANT FRUITÓS DE BAGES 111 07:30 15:07:00.0 7h 37m 0s 0ms 13.13
84MAGÍ FRANCESC GRAELLS COLOMER SABADELL 86 07:30 15:08:00.0 7h 38m 0s 0ms 13.1
85MANEL SANCHEZ LANGAS STA COLOMA DE QUERALT 20 07:30 15:08:00.0 7h 38m 0s 0ms 13.1
86JOAN ORRIOLS BADIA NAVÀS 48 07:30 15:11:00.0 7h 41m 0s 0ms 13.02
87DAVID CANYADO DOMENECH CASTELLNOU DE BAGES 121 07:30 15:11:00.0 7h 41m 0s 0ms 13.02
88JUAN ANTONIO ORTIZ FERNANDEZ MANRESA 32 07:30 15:11:00.0 7h 41m 0s 0ms 13.02
89JOSEP GARRIGA ARÉVALO MANRESA 117 07:30 15:15:00.0 7h 45m 0s 0ms 12.9
90JOAN CAPSADA FERNNADEZ MANRESA 161 07:30 15:15:00.0 7h 45m 0s 0ms 12.9
91PABLO SANCHEZ JODAR MANRESA 74 07:30 15:15:00.0 7h 45m 0s 0ms 12.9
92OSCAR SUAREZ GINES SANT SALVADOR DE GUARDIOLA 31 07:30 15:15:00.0 7h 45m 0s 0ms 12.9
93ALBERT COMAPOSADA FELIU CASSERRES 22 07:30 15:20:00.0 7h 50m 0s 0ms 12.77
94LLUIS CAPSADA FERNANDEZ SANT FRUITÓS DE BAGES 142 07:30 15:20:00.0 7h 50m 0s 0ms 12.77
95ALEJANDRO PONS SOLE L´HOSPITALET DE LLOBREGAT 4 07:30 15:22:00.0 7h 52m 0s 0ms 12.71
96DAVID ILLANES TORRELLES DE LLOBREGAT 82 07:30 15:22:00.0 7h 52m 0s 0ms 12.71
97XAVI TORREBLANCA UREÑA NAVÀS 63 07:30 15:22:00.0 7h 52m 0s 0ms 12.71
98DAVID NAVÓ PALOMA NAVÀS 57 07:30 15:22:00.0 7h 52m 0s 0ms 12.71
99GUSTAVO LIGERO MARTIN SANT JOAN DE VILATORRADA 52 07:30 15:23:00.0 7h 53m 0s 0ms 12.68
100GABRIEL GANGOLELLS VILÀ GIRONELLA 76 07:30 15:23:00.0 7h 53m 0s 0ms 12.68
101XEVI FERRER CORCHERO ST. FRUITOS DE BAGES 153 07:30 15:23:00.0 7h 53m 0s 0ms 12.68
102IGNASI TORRESCASANA GIRONELLA 16 07:30 15:23:00.0 7h 53m 0s 0ms 12.68
103MARCOS BAUTISTA ALCOCEBA ST. JOAN DE VILATORRADA 157 07:30 15:40:00.0 8h 10m 0s 0ms 12.24
104RAMON BOIRA PLANS MANRESA 81 07:30 15:46:00.0 8h 16m 0s 0ms 12.1
105ALBERT VILALTA FOLCRÀ BERGA 45 07:30 15:50:00.0 8h 20m 0s 0ms 12
106JORDI LLUTART SARRÀ ARTÉS 10 07:30 16:00:00.0 8h 30m 0s 0ms 11.76
107JORDI SANTMARTI BOATELLA ARTÉS 6 07:30 16:00:00.0 8h 30m 0s 0ms 11.76
108VÍCTOR VIVANCOS BOLEDA VALLS 18 07:30 16:05:00.0 8h 35m 0s 0ms 11.65
109ÀLEX MARTÍNEZ VIVES VALLS 15 07:30 16:05:00.0 8h 35m 0s 0ms 11.65
110TONI JANDULA NOGUERA 58 07:30 16:07:00.0 8h 37m 0s 0ms 11.61
111ELOI JORNET NASARRE 95 07:30 16:08:00.0 8h 38m 0s 0ms 11.58
112JOAN SERRA BALLONGA GIRONELLA 34 07:30 16:08:00.0 8h 38m 0s 0ms 11.58
113JOAN JUNCAROL BARCELONA 62 07:30 16:09:00.0 8h 39m 0s 0ms 11.56
114ANTONI BORRÀS SABADELL 93 07:30 16:09:00.0 8h 39m 0s 0ms 11.56
115PEP GARCIA MARTINEZ NAVÀS 158 07:30 16:11:00.0 8h 41m 0s 0ms 11.52
116DAVID LEON ROCA SALLENT 37 07:30 16:11:00.0 8h 41m 0s 0ms 11.52
117JOAN RIBALTA COSTA NAVÀS 87 07:30 16:11:00.0 8h 41m 0s 0ms 11.52
118JOAN BALLONGA SANTCLIMENTS PUIG-REIG 38 07:30 16:23:00.0 8h 53m 0s 0ms 11.26
119MANUEL TORRECILLAS GUERRERO BALSARENY 145 07:30 16:37:00.0 9h 07m 0s 0ms 10.97
120JAVIER PASTOR LOPEZ NAVAS 36 07:30 16:37:00.0 9h 07m 0s 0ms 10.97
121JOSEP M@ CASAFONT OBIOLS MANRESA 91 07:30 16:37:00.0 9h 07m 0s 0ms 10.97
122JORDI CASAS CAÑELLAS SANT FRUITOS DE BAGES 113 07:30 16:37:00.0 9h 07m 0s 0ms 10.97
123JOSEP M CASTELLÀ NOGUERA NAVÀS 44 07:30 16:37:00.0 9h 07m 0s 0ms 10.97
124JUANMA ALVAREZ RUIZ MANRESA 50 07:30 16:38:00.0 9h 08m 0s 0ms 10.95
125ALBERT VALVERDE I RODRÍGUEZ MANRESA 107 07:30 16:38:00.0 9h 08m 0s 0ms 10.95
126JOSEP RODRIGUEZ RAGUES ST.VICENÇ 151 07:30 17:00:00.0 9h 30m 0s 0ms 10.53
127DAVID AVELLANA COMELLAS MANRESA 123 07:30 17:03:00.0 9h 33m 0s 0ms 10.47
128JOEL FASIUS MARTINEZ MANRESA 72 07:30 17:03:00.0 9h 33m 0s 0ms 10.47
129LLUIS SOLER ESPARBÉ BERGA 33 07:30 17:04:00.0 9h 34m 0s 0ms 10.45
130JOAN SOLER ESPARBE BERGA 140 07:30 17:04:00.0 9h 34m 0s 0ms 10.45
131JOSEP GRANÉ MATAMALA AVIÀ 49 07:30 17:06:00.0 9h 36m 0s 0ms 10.42
132DAVID GUIXÉ BALLÚS BERGA 56 07:30 17:15:00.0 9h 45m 0s 0ms 10.26
133MARCOS VICTORIO ABAL 47 07:30 17:15:00.0 9h 45m 0s 0ms 10.26
134JOSE ALVAREZ PARETS DEL VALLES 5 07:30 17:27:00.0 9h 57m 0s 0ms 10.05
135MARC CASTRO MORALES ELS HOSTALETS DE BALENYÀ 2 07:30 17:27:00.0 9h 57m 0s 0ms 10.05
136NURIA BERMUDEZ PELAEZ CENTELLES 1 07:30 18:20:00.0 10h 50m 0s 0ms 9.23