Classificació

La Romànica en BTT Curta 2016 - Últim tram registrat: tram_1_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1MARC PLANELLS CATARINEU VALLGORGUINA 305 07:30 11:02:26.617 3h 32m 26s 617ms 17.41
2CARLOS DELGADO GARCIA CASTELLAR DEL VALLES 342 07:30 11:07:09.493 3h 37m 9s 493ms 17
3ANDREU CASALS GRIERA AVINYÓ 334 07:30 11:20:03.477 3h 50m 3s 477ms 16.04
4JOSEP PINATELLI ROIG SANT ISCLE DE VALLALTA 304 07:30 11:22:14.196 3h 52m 14s 196ms 15.91
5LLUIS GRANDIA GRAUS CAL MARÇAL PUIG-REIG 358 07:30 11:26:35.690 3h 56m 35s 690ms 15.64
6GERARD QUER VIDAL TORREFETA 344 07:30 11:53:32.087 4h 23m 32s 087ms 14.03
7ANDREI MARIUS IVAN MANRESA 331 07:30 11:53:53.035 4h 23m 53s 035ms 14.03
8RUBEN CERVANTES ALVAREZ SANTPEDOR 314 07:30 11:55:30.104 4h 25m 30s 104ms 13.92
9XAVIER ROMERO CASAS SANTPEDOR 329 07:30 11:56:06.938 4h 26m 6s 938ms 13.87
10JAVIER PASTOR LOPEZ NAVAS 340 07:30 11:57:26.467 4h 27m 26s 467ms 13.82
11FRANCESC SABAT COROMINAS NAVÀS 347 07:30 12:03:02.967 4h 33m 2s 967ms 13.52
12CARLES GARCIA PANTRIGO NAVÀS 361 07:30 12:09:56.375 4h 39m 56s 375ms 13.23
13ALBERT MOLAS SELLABONA SABADELL 307 07:30 12:21:42.059 4h 51m 42s 059ms 12.68
14GABRIEL GANGOLELLS VILÀ GIRONELLA 343 07:30 12:25:27.262 4h 55m 27s 262ms 12.51
15KAROL MANIKA BRNO 362 07:30 12:27:00.008 4h 57m 0s 008ms 12.42
16EVI YERRO SERRANO 328 07:30 12:27:01.737 4h 57m 1s 737ms 12.42
17RAMON COMELLAS _MAS NAVÀS 350 07:30 12:27:53.296 4h 57m 53s 296ms 12.42
18RUBEN SANCHEZ ARIAS MANRESA 308 07:30 12:32:35.609 5h 02m 35s 609ms 12.22
19JOAN BORRÓS VENDRELL 341 07:30 12:32:37.602 5h 02m 37s 602ms 12.22
20MARCOS MARTIN GOMEZ SABADELL 309 07:30 12:35:47.264 5h 05m 47s 264ms 12.1
21JOAN BALAGUER MARCELO BERGA 351 07:30 12:37:43.017 5h 07m 43s 017ms 12.02
22JOAN CARLES CARRILLO SERRANO BERGA 349 07:30 12:39:02.574 5h 09m 2s 574ms 11.94
23JOSEP MARTIN PINO PRATS DE LLUÇANÉS 357 07:30 12:39:41.858 5h 09m 41s 858ms 11.94
24JORDI FONT CORRIUS PRATS DE LLUÇANÉS 356 07:30 12:39:47.554 5h 09m 47s 554ms 11.94
25MARC MILL OBRADORS AVINYÓ 332 07:30 12:39:52.677 5h 09m 52s 677ms 11.94
26DAVID CUADRADO RUAIX CALDERS 333 07:30 12:44:11.684 5h 14m 11s 684ms 11.75
27DANI QUIROS SANT JOAN DE VILATORRADA 345 07:30 12:59:26.947 5h 29m 26s 947ms 11.22
28GUSTAVO LIGERO MARTIN SAN JOAN DE VILATORRADA 355 07:30 12:59:29.205 5h 29m 29s 205ms 11.22
29LIDIA TORMO PALMA SANT QUINTI DE MEDIONA 322 07:30 13:01:04.262 5h 31m 4s 262ms 11.15
30ADAM MARTINEZ SANT QUINTI DE MEDIONA 321 07:30 13:01:05.563 5h 31m 5s 563ms 11.15
31XAVIER FERNANDEZ SIMON BERGA 318 07:30 13:02:02.851 5h 32m 2s 851ms 11.11
32MANEL S. VILADROSA SAN JOAN DE VILATORRADA 353 07:30 13:03:00.430 5h 33m 0s 430ms 11.08
33LUIS ALONSO TORRADO TRIGO GUISSONA 319 07:30 13:05:56.493 5h 35m 56s 493ms 11.01
34JOAQUIN ROL GARCIA ABRERA 338 07:30 13:07:09.660 5h 37m 9s 660ms 10.95
35MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGA SAN JOAN DE VILATORRADA 352 07:30 13:08:32.776 5h 38m 32s 776ms 10.92
36JORDI FIGOLS GALLEGO ARTÉS 335 07:30 13:08:37.066 5h 38m 37s 066ms 10.92
37FRANCESC ALSINA CERVANTES ARTES 327 07:30 13:08:42.326 5h 38m 42s 326ms 10.92
38ROBERTO HERRERA BUEDO SANT JUST DESVERN 312 07:30 13:17:22.563 5h 47m 22s 563ms 10.63
39VICENÇ VILALTA LAPEIRA SANT JUST DESVERN 311 07:30 13:17:24.588 5h 47m 24s 588ms 10.63
40JUANMA ALVAREZ RUIZ SANT JOAN DE VILATORRADA 337 07:30 13:17:40.995 5h 47m 40s 995ms 10.63
41FRANCESC ARGELICH PLADEVEYA SAN JOAN DE VILATORRADA 354 07:30 13:18:44.118 5h 48m 44s 118ms 10.6
42JAUME LLUCH LÓPEZ VALLIRANA 310 07:30 13:21:58.414 5h 51m 58s 414ms 10.51
43ALBERT PEREZ VILLANUEVA SANT FELIU DE LLOBREGAT 313 07:30 13:22:00.894 5h 52m 0s 894ms 10.48
44ANGEL MEJIAS GAMEZ NAVAS 336 07:30 13:24:09.734 5h 54m 9s 734ms 10.42
45LUIS OLMO SÁNCHEZ ARGENTONA 320 07:30 13:25:40.381 5h 55m 40s 381ms 10.39
46MIGUEL ORLANDO MUNTADA GONZALEZ BERGA 359 07:30 13:27:23.297 5h 57m 23s 297ms 10.34
47RAQUEL GOMEZ CARRION SANT FELIU DE LLOBREGAT 300 07:30 13:27:25.517 5h 57m 25s 517ms 10.34
48FRANCESC BABOTPPAGÈS 316 07:30 13:30:16.899 6h 00m 16s 899ms 10.25
49PERE GUITART PARERA NAVÀS 348 07:30 14:03:03.317 6h 33m 3s 317ms 9.39
50DAVID GARCIA GERMAN MANRESA 375 07:30 14:19:44.190 6h 49m 44s 190ms 9.02
51SARA CASACUBERTA OLOT 326 07:30 14:22:54.961 6h 52m 54s 961ms 8.96
52JACOB TEIXEIRO NADAL SANT FRUITOS DEL BAGES 315 07:30 14:27:26.441 6h 57m 26s 441ms 8.85
53JORDI CABRERA CLARISSÓ CABRERA DE MAR 306 07:30 14:29:45.324 6h 59m 45s 324ms 8.81