Classificació

La Romànica edició 2016 - Últim tram registrat: tram_10_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1RAFA CARMONA HERRERA NAVAS 45 17:00 01:07:12.0 8h 07m 12s 0ms 10.29
2XAVIER VILA CASTAÑE NAVÀS 128 17:00 02:10:56.0 9h 10m 56s 0ms 9.11
3LLUIS RUIZ OLLER CABRIANES 50 17:00 02:11:00.0 9h 11m 0s 0ms 9.09
4CARLES VILÀ VILA NAVÀS 138 17:00 02:27:32.0 9h 27m 32s 0ms 8.84
5ROGER CARTES GODOY NAVÀS 143 17:00 02:47:06.0 9h 47m 6s 0ms 8.53
6RAUL ALBA FERNÁNDEZ RUBÍ 13 17:00 02:47:12.0 9h 47m 12s 0ms 8.53
7JOAN ORRIOLS BADIA NAVÀS 72 17:00 03:21:22.0 10h 21m 22s 0ms 8.07
8PEP GARCIA (PEPILLO) NAVÀS 150 17:00 03:30:56.0 10h 30m 56s 0ms 7.95
9VALENTÍ PONS ESQUIUS SERRATEIX 19 17:00 03:56:56.0 10h 56m 56s 0ms 7.64
10GUILLEM GALERA LÉGER CAMALLERIA 184 17:00 04:01:44.0 11h 01m 44s 0ms 7.58
11LLUIS VILÀ MUMBRÚ NAVÀS 186 17:00 04:27:29.0 11h 27m 29s 0ms 7.29
12ROGER DOT CODINA PUIG-REIG 121 17:00 04:47:06.0 11h 47m 6s 0ms 7.09
13JACINT PARELLA JOUNOU GIRONELLA 32 17:00 04:47:11.0 11h 47m 11s 0ms 7.09
14HELENA BELTRAN TORRAS SALLENT 151 17:00 05:01:52.0 12h 01m 52s 0ms 6.95
15DAVID GARCIA GERMAN MANRESA 149 17:00 05:01:55.0 12h 01m 55s 0ms 6.95
16ILDEFONS ROLDAN DE LA CORTE SANT FRUITOS DE BAGES 88 17:00 05:02:24.0 12h 02m 24s 0ms 6.94
17JORDI MOLINA I LÓPEZ 65 17:00 05:15:11.0 12h 15m 11s 0ms 6.82
18XAVIER FABRE HEREDIA TARADELL 12 17:00 05:34:01.0 12h 34m 1s 0ms 6.64
19FELIPE GUERRERO MONLEON BARCELONA 43 17:00 05:41:06.0 12h 41m 6s 0ms 6.58
20KIKU COLILLAS MANUEL SANT JOAN DE VILATORRADA 36 17:00 05:58:52.0 12h 58m 52s 0ms 6.44
21ALBERT MIRET TORRENS 171 17:00 06:07:08.0 13h 07m 8s 0ms 6.37
22JOSEP ANTONI GARCIA RUBIO TERRASSA 48 17:00 06:34:05.0 13h 34m 5s 0ms 6.15
23JOSEP MARIA LLONC SABATER BARCELONA 7 17:00 06:38:53.0 13h 38m 53s 0ms 6.12
24ANGEL GARCIA MIRANDA TERRASSA 76 17:00 06:39:33.0 13h 39m 33s 0ms 6.12
25RAMON CABRA SALA ARBUCIES 84 17:00 06:43:08.0 13h 43m 8s 0ms 6.09
26ANTONI SUADES GONZALEZ NAVÀS 179 17:00 06:47:10.0 13h 47m 10s 0ms 6.06
27JULIÁN MUÑOZ DE LA NAVA NAHARRO SABADELL 89 17:00 06:48:17.0 13h 48m 17s 0ms 6.05
28RAMON CASTELLÀ PIFARRÉ CERVERA 94 17:00 06:53:08.0 13h 53m 8s 0ms 6.01
29ANTONIO JUNYENT BATALLA CERVERA 133 17:00 06:53:18.0 13h 53m 18s 0ms 6.01
30XAVIER VARIAS FERNANDEZ SANT SADURNI D'ANOIA 139 17:00 06:57:01.0 13h 57m 1s 0ms 5.99
31JORDI OLIVERAS GONZÁLEZ MANRESA 57 17:00 07:11:58.0 14h 11m 58s 0ms 5.89
32EDUARD ORRIOLS PIJUAN BALSARENY 96 17:00 07:12:04.0 14h 12m 4s 0ms 5.88
33MANUEL ARAUJO MORATO VILADECANS 18 17:00 07:18:17.0 14h 18m 17s 0ms 5.84
34JUAN MANUEL GARCIA GARCIA SANT VICENÇ DE CASTELLET 58 17:00 07:19:10.0 14h 19m 10s 0ms 5.83
35MARC GELONCH VILA SANT VICENÇ DE MONTALT 176 17:00 07:22:13.0 14h 22m 13s 0ms 5.81
36JOSEP Mª PUJOL RIBERA BERGA 129 17:00 07:22:17.0 14h 22m 17s 0ms 5.81
37MANUEL SÁNCHEZ CRISTÓBAL BADALONA 91 17:00 07:22:38.0 14h 22m 38s 0ms 5.81
38JOSEP SUADES FUSTÉ SANT PERE DE RIBES 154 17:00 07:25:04.0 14h 25m 4s 0ms 5.79
39DAVID LEON ROCA SALLENT 166 17:00 07:28:38.0 14h 28m 38s 0ms 5.77
40LAURA PRAT SALLENT 162 17:00 07:28:43.0 14h 28m 43s 0ms 5.77
41LAURA MARTÍNEZ SALLENT 163 17:00 07:29:11.0 14h 29m 11s 0ms 5.77
42XAVIER HORNEROS TORRES 165 17:00 07:29:19.0 14h 29m 19s 0ms 5.77
43JOAN FRANCESC SOLÉ SÁNCHEZ CAMBRILS 56 17:00 07:31:06.0 14h 31m 6s 0ms 5.75
44RICARD IBÁÑEZ MONSECH BADALONA 8 17:00 07:33:02.0 14h 33m 2s 0ms 5.74
45ANGEL CORTIZO CAMPOS ORDINO 17 17:00 07:42:03.0 14h 42m 3s 0ms 5.68
46ANNA PLA MORO GUISSONA 99 17:00 07:42:22.0 14h 42m 22s 0ms 5.68
47MIGUEL ALCALDE VILADECANS 119 17:00 07:45:48.0 14h 45m 48s 0ms 5.66
48RUBEN HERNANDO DE LA COBA VILADECANS 26 17:00 07:45:51.0 14h 45m 51s 0ms 5.66
49ALFONSO JIMENEZ REYES EL PRAT DE LLOBRRGAT 27 17:00 07:46:16.0 14h 46m 16s 0ms 5.65
50XAVI FELIP ARROYO SABADELL 92 17:00 08:02:38.0 15h 02m 38s 0ms 5.55
51SERGI MARTÍNEZ CAPELLAS NAVÀS 69 17:00 08:16:00.0 15h 16m 0s 0ms 5.47
52ALBA MARTINEZ MARTINEZ NAVÀS 144 17:00 08:17:04.0 15h 17m 4s 0ms 5.46
53ALBERT MONTESINOS MARISCOT NAVÀS 145 17:00 08:17:08.0 15h 17m 8s 0ms 5.46
54JOSEP FRANCO MASCARÓ MANRESA. 168 17:00 08:31:15.0 15h 31m 15s 0ms 5.38
55ELISABET FRANCO MANRESA 167 17:00 08:31:18.0 15h 31m 18s 0ms 5.38
56ANTONIO LUIS ABARCA LORENZO MOLLET DEL VALLÈS 123 17:00 08:31:43.0 15h 31m 43s 0ms 5.38
57XAVIER BOIX RICART REUS 78 17:00 08:35:41.0 15h 35m 41s 0ms 5.36
58IRINA BATYREVA 75 17:00 08:35:46.0 15h 35m 46s 0ms 5.36
59JOSEP PLANES SALLENT 127 17:00 08:45:29.0 15h 45m 29s 0ms 5.3
60EDUARD BARTRINA I COMALAT BARBERÀ DEL VALLÈS 1 17:00 08:45:54.0 15h 45m 54s 0ms 5.3
61LLUÍS IGLESIAS PERA NAVÀS 170 17:00 08:46:19.0 15h 46m 19s 0ms 5.3
62LARA PELLEJÀ JOSA SANT SADURNÍ D'ANOIA 172 17:00 08:46:38.0 15h 46m 38s 0ms 5.3
63MARC SERNA ARTÉS 157 17:00 08:46:49.0 15h 46m 49s 0ms 5.3
64KATE VALL ROVIRA NAVÀS 159 17:00 08:46:53.0 15h 46m 53s 0ms 5.3
65MIQUEL BOADA ARTIGAS ESTARTIT 187 17:00 08:47:15.0 15h 47m 15s 0ms 5.29
66PABLO CASTILLA LÓPEZ NAVARCLES 86 17:00 08:49:32.0 15h 49m 32s 0ms 5.28
67JORGE MORENO ALONSO SANT FELIU DE CODINES 93 17:00 08:58:09.0 15h 58m 9s 0ms 5.23
68DANIEL PAVON SALVADOR VACARISSES 136 17:00 09:00:15.0 16h 00m 15s 0ms 5.22
69MIGUEL ANGEL HERNANDEZ CRESPO CASTELLDEFELS 79 17:00 09:14:25.0 16h 14m 25s 0ms 5.14
70DANIEL HERNANDEZ CRESPO CASTELLDEFELS 80 17:00 09:14:43.0 16h 14m 43s 0ms 5.14
71MARTI CANO RIERA RUBI 146 17:00 09:22:07.0 16h 22m 7s 0ms 5.1
72SERGI CANO MIGUEL RUBI 148 17:00 09:22:40.0 16h 22m 40s 0ms 5.1
73LLUÍS TUNEU ARXER MANLLEU 83 17:00 09:25:39.0 16h 25m 39s 0ms 5.09
74MIGUEL LEIVA GARZON STA COLOMA DE GRAMENET 71 17:00 09:26:24.0 16h 26m 24s 0ms 5.08
75ROMAN GIMFERRER CASANOVAS LA BEGUDA ALTA 38 17:00 09:31:53.0 16h 31m 53s 0ms 5.06
76ANTONI SALCEDA SANCHEZ TERRASSA 31 17:00 09:32:20.0 16h 32m 20s 0ms 5.05
77DAVID TRAVESET MAESTRO GIRONELLA 35 17:00 09:34:34.0 16h 34m 34s 0ms 5.04
78CRISTINA EGEA ROS VACARISSES 135 17:00 09:39:42.0 16h 39m 42s 0ms 5.02
79MONTSE VICENTE GARCIA LA SÉNIA 114 17:00 09:42:50.0 16h 42m 50s 0ms 5
80SANTIAGO FORMIGUERA SALA SANT CUGAT DEL VALLÈS 70 17:00 09:53:00.0 16h 53m 0s 0ms 4.95
81JOSE LUIS CASBAS BUENAVENTURA BARCELONA 23 17:00 09:53:13.0 16h 53m 13s 0ms 4.95
82JUAN CURRIU ABEYA BARCELONA 25 17:00 09:57:40.0 16h 57m 40s 0ms 4.93
83JOAN COROMINAS ISERN SANT JOAN ABADESSES 189 17:00 09:58:33.0 16h 58m 33s 0ms 4.92
84ANNA VILADECANS RODRÍGUEZ CAMPDEVANOL 188 17:00 09:58:37.0 16h 58m 37s 0ms 4.92
85JOAQUIM MARCOVAL CASTELL LA SÉNIA 115 17:00 10:06:20.0 17h 06m 20s 0ms 4.88
86MARTA HOMS VIVET TARADELL 124 17:00 10:14:49.0 17h 14m 49s 0ms 4.85
87RICARD CODERCH QUELART TARADELL 125 17:00 10:14:52.0 17h 14m 52s 0ms 4.85
88DAVID MARQUEZ FABREGA NAVÀS 192 17:00 10:28:32.0 17h 28m 32s 0ms 4.78
89JORDI BOSCH DE PEDRO TERRASSA 107 17:00 10:30:56.0 17h 30m 56s 0ms 4.77
90JOSEP PONS COLELL PRATS DE LLUÇANÈS 126 17:00 10:31:18.0 17h 31m 18s 0ms 4.77
91RAFEL COSTA DACHS BERGA 90 17:00 10:31:44.0 17h 31m 44s 0ms 4.77
92NURIA CASTELLS GIRONA 102 17:00 10:36:50.0 17h 36m 50s 0ms 4.74
93JOAN TRAVE GIRONA 103 17:00 10:36:57.0 17h 36m 57s 0ms 4.74
94OLGA COSTA GONFAUS NAVÀS 85 17:00 10:41:46.0 17h 41m 46s 0ms 4.72
95JOSEP OBRADORS SELLARES NAVAS 55 17:00 10:42:01.0 17h 42m 1s 0ms 4.72
96FRANCISCO RAMOS MARTIN MOLINS DE REI 5 17:00 10:43:32.0 17h 43m 32s 0ms 4.71
97CAROLINA SERRANO PAEZ VACARISSES 2 17:00 10:46:06.0 17h 46m 6s 0ms 4.7
98MARÍA ELENA SANTIAGO MARTÍNEZ VACARISSES 3 17:00 10:46:17.0 17h 46m 17s 0ms 4.7
99LAURA CARPIO LAJARIN VACARISSES 16 17:00 10:47:06.0 17h 47m 6s 0ms 4.7
100JOAN BROSSA MASIP SABADELL 49 17:00 10:47:24.0 17h 47m 24s 0ms 4.7
101MONTSE SANS SANS BLANCAFORT 122 17:00 10:47:38.0 17h 47m 38s 0ms 4.7
102ALFRED LLORT PARIS BLANCAFORT 101 17:00 10:47:40.0 17h 47m 40s 0ms 4.7
103GERARD CLARET TELLER NAVÀS 117 17:00 10:54:29.0 17h 54m 29s 0ms 4.66
104EUGENI FALCON PONS TERRASSA 153 17:00 11:09:09.0 18h 09m 9s 0ms 4.6
105ANNA MIGUEL MIGUEL RUBI 147 17:00 11:09:17.0 18h 09m 17s 0ms 4.6
106MIQUEL ALTARRIBA ROCA NAVÀS 155 17:00 11:09:49.0 18h 09m 49s 0ms 4.6
107LLORENÇ ROVIRA BERENGUERAS SANTA MARIA D'OLÓ 185 17:00 11:10:06.0 18h 10m 6s 0ms 4.6
108ANTONIETA FONT VALLS NAVÀS 169 17:00 11:10:19.0 18h 10m 19s 0ms 4.6
109JOSEP MARIA COLL MARTINEZ GUARDIOLA DE BERGUEDA 62 17:00 11:11:59.0 18h 11m 59s 0ms 4.59
110MARTHA CECILIA SANCHEZ ABACUC GUARDIOLA DE BERGUEDA 66 17:00 11:12:14.0 18h 12m 14s 0ms 4.59
111XAVIER GIL VALENTIN GUARDIOLA DE BERGUEDA 64 17:00 11:12:26.0 18h 12m 26s 0ms 4.59
112EDUARDO SANZ SANTANO SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 60 17:00 11:16:37.0 18h 16m 37s 0ms 4.57
113JOAN SUMOY BARCELONA 156 17:00 11:36:33.0 18h 36m 33s 0ms 4.49
114ALBERT VALVERDE AGUADO OLIANA 47 17:00 11:43:15.0 18h 43m 15s 0ms 4.46
115INMACULADA RODRIGUEZ VIOQUE RIPOLLET 177 17:00 11:53:46.0 18h 53m 46s 0ms 4.42
116GABRIEL MATILLAS TERRASSA 22 17:00 11:53:55.0 18h 53m 55s 0ms 4.42
117CARME SALAS ALBERT BARCELONA 40 17:00 11:54:03.0 18h 54m 3s 0ms 4.42
118ANGEL VILARDELL PÉREZ BARCELONA 77 17:00 11:55:26.0 18h 55m 26s 0ms 4.41
119ALBERT VILARDELL PEREZ HOSPITALET DE LLOBREGAT 41 17:00 11:55:40.0 18h 55m 40s 0ms 4.41
120ELISABET ESTRADA I ARMENGOL 152 17:00 12:09:29.0 19h 09m 29s 0ms 4.36
121JOAN MIQUEL LABRADOR MATÍAS MATARÓ 100 17:00 12:09:40.0 19h 09m 40s 0ms 4.36
122JORDI QUEROL SAN ABDON 175 17:00 12:09:52.0 19h 09m 52s 0ms 4.36
123RUBEN MOZO GOZALO MANRESA 53 17:00 12:10:06.0 19h 10m 6s 0ms 4.36
124RAUL MUÑOZ VERA MANRESA 111 17:00 12:14:07.0 19h 14m 7s 0ms 4.34
125MIGUEL ANGEL BARBERO FERNANDEZ CORNELLA DE LLOBREGAT 131 17:00 12:26:43.0 19h 26m 43s 0ms 4.3
126MIGUEL ANGEL GARCIA ARANDA CORNELLÁ DE LLOBREGAT 109 17:00 12:26:52.0 19h 26m 52s 0ms 4.3
127LLUIS MIQUEL CORVO COLLADO CORNELLA DE LLOBREGAT 104 17:00 12:27:08.0 19h 27m 8s 0ms 4.29
128LIDIA GUASCH COBLES MANRESA 105 17:00 12:35:11.0 19h 35m 11s 0ms 4.26
129JUAN JOSÉ CAMPAÑA CABRERA MANRESA 106 17:00 12:35:16.0 19h 35m 16s 0ms 4.26
130TICIÀ SALA I MELLADO SANT FRUITÓS DE BAGES 118 17:00 12:35:47.0 19h 35m 47s 0ms 4.26
131JUAN ANTONIO LORENTE RUBIO BARCELONA 10 17:00 12:37:01.0 19h 37m 1s 0ms 4.26
132JOSEP PARERA TRASERRA PUIG-REIG 6 17:00 12:37:14.0 19h 37m 14s 0ms 4.26
133JOSEP VIVÓ PÉREZ BARCELONA 34 17:00 12:38:55.0 19h 38m 55s 0ms 4.25
134MONTSE BERENGUER SAFONT PUIG-REIG 68 17:00 12:39:01.0 19h 39m 1s 0ms 4.25
135XAVIER CAPDEVILA CARRERA PUIG-REIG 67 17:00 12:39:11.0 19h 39m 11s 0ms 4.25
136JOSEP TOMÀS FERRÉ REUS 11 17:00 12:39:28.0 19h 39m 28s 0ms 4.25
137ALBERT RUIZ AGUILA LLANÇA 33 17:00 12:47:19.0 19h 47m 19s 0ms 4.22
138JOSEP ESCODA RODRIGUEZ SANT PERE DE RIUDEBITLLES 98 17:00 12:48:10.0 19h 48m 10s 0ms 4.22
139JUSTO DIAZ DATSIRA OLESA DE MONTSERRAT 59 17:00 12:51:40.0 19h 51m 40s 0ms 4.21
140MANEL RODRIGUEZ PALAU SOLITA I PLEGAMANS 63 17:00 12:57:08.0 19h 57m 8s 0ms 4.19
141FERRAN ESCRIGAS BADAL CALDES DE MONTBUI 61 17:00 12:57:19.0 19h 57m 19s 0ms 4.19
142AIDA PRADAS NAVARCLES 110 17:00 12:59:48.0 19h 59m 48s 0ms 4.18
143MAITE PARÍS GARCIA SANTPEDOR 141 17:00 13:14:23.0 20h 14m 23s 0ms 4.13
144MARIA ANGELS PARIS GARCIA SANTPEDOR 142 17:00 13:14:31.0 20h 14m 31s 0ms 4.13
145JOAN COLL 164 17:00 13:36:43.0 20h 36m 43s 0ms 4.05
146ALBERT CAROL VENDRELL NAVÀS 178 17:00 13:39:44.0 20h 39m 44s 0ms 4.04
147ALBA CAROL VENDRELL NAVÀS 180 17:00 13:39:51.0 20h 39m 51s 0ms 4.04
148MIREIA PERATILLA CATALÀ SANT BOI DE LLOBREGAT 132 17:00 13:54:53.0 20h 54m 53s 0ms 4
149ANNA M. MARTINEZ MANRESA 193 17:00 13:55:02.0 20h 55m 2s 0ms 3.99
150JOSEP GISBERT NAVÀS 194 17:00 13:55:18.0 20h 55m 18s 0ms 3.99