Classificació

Trenca 1 Pic 2015 - Últim tram registrat: tram_1_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1PAU LLORENS CAELLAS CASSERRES 67 09:00 09:57:26.146 0h 57m 26s 146ms 12.95
2JORDI COTS SOTOCA SALLENT 41 09:00 10:00:40.501 1h 00m 40s 501ms 12.3
3RAFA CARMONA HERRERA NAVAS 63 09:00 10:00:47.701 1h 00m 47s 701ms 12.3
4FRANCESC GALERA CUNILL NAVÀS 91 09:00 10:02:01.668 1h 02m 1s 668ms 11.9
5JOAN VILARDELL FORCADA GUANYADOR 2014 0 09:00 10:02:14.555 1h 02m 14s 555ms 11.9
6ALBERT COMELLAS PEREA BERGA 11 09:00 10:03:35.071 1h 03m 35s 071ms 11.71
7PAU VENTURA SELLÉS OLVAN 22 09:00 10:03:35.944 1h 03m 35s 944ms 11.71
8JAVIER LOPEZ SANCHEZ TERRASSA 49 09:00 10:03:55.062 1h 03m 55s 062ms 11.71
9BERNAT PLANAS VIVES IGUALADA 93 09:00 10:04:22.070 1h 04m 22s 070ms 11.53
10JAVIER MARTÍN DEL MOLINO GARCIA BARCELONA 101 09:00 10:04:28.429 1h 04m 28s 429ms 11.53
11ALEX RODRIGUEZ VILELLA NAVÀS 92 09:00 10:05:26.475 1h 05m 26s 475ms 11.35
12JOSEP ROSET ROJO NAVÀS 29 09:00 10:05:27.376 1h 05m 27s 376ms 11.35
13ALBERT PRAT CALVO CALLÚS 77 09:00 10:05:28.291 1h 05m 28s 291ms 11.35
14ROGER COMELLAS ESPELT PUIG-REIG 25 09:00 10:05:45.055 1h 05m 45s 055ms 11.35
15JORDI MARMI CASALS OLVAN 32 09:00 10:05:46.433 1h 05m 46s 433ms 11.35
16JUAN LUIS MARTIN HERVILLA GIRONELLA 60 09:00 10:07:01.202 1h 07m 1s 202ms 11.01
17RICARD GAMISANS SOLÀ NAVÀS 81 09:00 10:07:20.602 1h 07m 20s 602ms 11.01
18DAVID LOPEZ RUIZ NAVÀS 28 09:00 10:09:19.125 1h 09m 19s 125ms 10.7
19JUAN MARCHAN TAUSTE BALSARENY 61 09:00 10:09:20.729 1h 09m 20s 729ms 10.7
20EDGAR MANZANO PERARNAU BERGA 86 09:00 10:09:49.896 1h 09m 49s 896ms 10.7
21FERRAN CANUDAS GORGAS BERGA 36 09:00 10:11:03.500 1h 11m 3s 500ms 10.39
22JOAN SUBIRANA PUIG-REIG 83 09:00 10:11:26.600 1h 11m 26s 600ms 10.39
23JOAN HUESCA VANCELL BERGA 73 09:00 10:11:34.523 1h 11m 34s 523ms 10.39
24ANGEL CALSINA SANTASUSANA PUIG-REIG 21 09:00 10:12:15.640 1h 12m 15s 640ms 10.25
25DAVID ASTRUE BELILLAS ST. CUGAT DEL VALLÉS 99 09:00 10:12:42.234 1h 12m 42s 234ms 10.25
26ALBERT GABRIEL MORERA SALLENT 57 09:00 10:13:07.901 1h 13m 7s 901ms 10.11
27GENÍS PLANA PIERA BERGA 59 09:00 10:13:08.870 1h 13m 8s 870ms 10.11
28MARIÀ GABRIEL MORERA SALLENT 48 09:00 10:13:10.079 1h 13m 10s 079ms 10.11
29SEBASTIA FONT RIFA NAVAS 46 09:00 10:14:37.121 1h 14m 37s 121ms 9.97
30TXELL GIMENEZ DALMAU TERRASSA 79 09:00 10:15:14.483 1h 15m 14s 483ms 9.84
31PEDRO LOPEZ AGUILERA 58 09:00 10:15:30.111 1h 15m 30s 111ms 9.84
32JORDI GRANÉ VILASECA NAVÀS 23 09:00 10:15:37.430 1h 15m 37s 430ms 9.84
33ENEKO IRIONDO BARRENETXEA CASTELLBELL I EL VILAR 54 09:00 10:17:40.327 1h 17m 40s 327ms 9.58
34DIEGO RUIZ ROSA BALSARENY 62 09:00 10:18:02.143 1h 18m 2s 143ms 9.46
35GERARD PONS NAVÀS 20 09:00 10:18:26.882 1h 18m 26s 882ms 9.46
36MIGUEL PAREDES ARAUSO BARCELONA 100 09:00 10:18:28.084 1h 18m 28s 084ms 9.46
37BORIS LAPUERTA COLL GUARDIOLA DE BERGUEDÀ 4 09:00 10:19:05.476 1h 19m 5s 476ms 9.34
38JORDI SUBIRANA GIRONELLA 65 09:00 10:19:05.997 1h 19m 5s 997ms 9.34
39LAIA GONFAUS GIRONELLA 68 09:00 10:19:22.724 1h 19m 22s 724ms 9.34
40ALBERT GONFAUS CASTAÑO GIRONELLA 69 09:00 10:19:24.218 1h 19m 24s 218ms 9.34
41CARLA ESCLUSA BALLÚS PUIG-REIG 17 09:00 10:19:36.812 1h 19m 36s 812ms 9.34
42ANTONI GIRVENT LÓPEZ EL PONT DE SUERT 9 09:00 10:20:52.161 1h 20m 52s 161ms 9.23
43ELÍAS FLORES DUQUE EL PRAT DE LLOBREGAT 85 09:00 10:21:12.372 1h 21m 12s 372ms 9.11
44ÈDGAR GARCIA BANTOLRA PUIG-REIG 6 09:00 10:21:36.774 1h 21m 36s 774ms 9.11
45EDUARD LLADÓ FERRER PUIG-REIG 104 09:00 10:21:37.716 1h 21m 37s 716ms 9.11
46SORAIA RIERA CASERO HOSTALRIC 56 09:00 10:21:55.758 1h 21m 55s 758ms 9.11
47ANTONIO FERNANDEZ RUZ NAVAS 34 09:00 10:21:56.643 1h 21m 56s 643ms 9.11
48XAVIER GARCÍA TOSCAS NAVÀS 52 09:00 10:22:01.404 1h 22m 1s 404ms 9
49SERGI ALEU GALERA COLLBATÓ 64 09:00 10:22:41.431 1h 22m 41s 431ms 9
50ALICIA CANO SOLA COLLBATÓ 33 09:00 10:22:47.524 1h 22m 47s 524ms 9
51DAVID ARTIGAS SOLANELLAS BAGA 82 09:00 10:23:30.246 1h 23m 30s 246ms 8.89
52JAVIER RAMOS SÁNCHEZ BARCELONA 71 09:00 10:24:24.043 1h 24m 24s 043ms 8.79
53MONTSE JUNCAROL NAVÀS 2 09:00 10:24:38.114 1h 24m 38s 114ms 8.79
54FRANCESC SERRA SELGA NAVÀS 26 09:00 10:25:30.188 1h 25m 30s 188ms 8.68
55MAITE ROMERO JIMENEZ NAVÀS 14 09:00 10:25:38.944 1h 25m 38s 944ms 8.68
56RUBEN CASTIÑEIRA FERNANDEZ TORELLO 84 09:00 10:27:00.495 1h 27m 0s 495ms 8.48
57ANDREU SOLER BERGA 40 09:00 10:27:33.674 1h 27m 33s 674ms 8.48
58FERRAN PRAT RIBA NAVÀS 97 09:00 10:28:08.899 1h 28m 8s 899ms 8.39
59SALVADOR BUSQUETS GUBIANAS NAVAS 50 09:00 10:28:19.758 1h 28m 19s 758ms 8.39
60LÍDIA TORRENTÓ BONET NAVÀS 27 09:00 10:28:24.910 1h 28m 24s 910ms 8.39
61AMELIA COLOMÉ OLIVÉ MANRESA 44 09:00 10:29:00.740 1h 29m 0s 740ms 8.29
62NATZARET HINOJO PUIG-REIG 70 09:00 10:29:02.030 1h 29m 2s 030ms 8.29
63DAN VICTOR DORNEANU NAVÀS 102 09:00 10:30:31.781 1h 30m 31s 781ms 8.2
64LAURA MATAS LALUEZA BARCELONA 51 09:00 10:30:44.687 1h 30m 44s 687ms 8.2
65ALICIA SANTAULARIA BOTELLO BERGA 10 09:00 10:33:34.437 1h 33m 34s 437ms 7.94
66GERARD CLARET TELLER NAVÀS 90 09:00 10:34:01.587 1h 34m 1s 587ms 7.85
67JOSEP OLIVA SANTIVERI NAVÀS 30 09:00 10:34:19.786 1h 34m 19s 786ms 7.85
68JOAN PICANYOL VIDAL MOIÀ 12 09:00 10:36:22.856 1h 36m 22s 856ms 7.69
69JESUS GARCIAS VINAS NAVÀS 98 09:00 10:37:00.540 1h 37m 0s 540ms 7.61
70OLGA GARCIA MARTINEZ MANRESA 72 09:00 10:38:16.555 1h 38m 16s 555ms 7.53
71ELISABET SERRA CASTAÑE GIRONELLA 95 09:00 10:38:17.252 1h 38m 17s 252ms 7.53
72QUERALT CALL CUNILL BERGA 66 09:00 10:39:25.761 1h 39m 25s 761ms 7.45
73MARTHA CECILIA SANCHEZ ABACUC GUARDIOLA DE BERGUEDA 16 09:00 10:40:35.362 1h 40m 35s 362ms 7.38
74CRISTINA COSTA SENDRA IGUALADA 94 09:00 10:41:34.377 1h 41m 34s 377ms 7.31
75AURORA BALLÚS COTS PUIG-REIG 18 09:00 10:41:59.849 1h 41m 59s 849ms 7.31
76ANNA M. MAESTRO CASAHUGA PUIG-REIG 19 09:00 10:42:51.349 1h 42m 51s 349ms 7.24
77JOSEP Mº MORA GALCERAN NAVARCLES 8 09:00 10:42:53.154 1h 42m 53s 154ms 7.24
78JOSEP ESCUDÉ SERRA NAVÀS 7 09:00 10:43:17.716 1h 43m 17s 716ms 7.17
79JÉSSICA URBANO MARTÍNEZ CAMBRILS 78 09:00 10:44:11.513 1h 44m 11s 513ms 7.1
80MIRTA GUERRERO SOLBES MANRESA 53 09:00 10:46:29.075 1h 46m 29s 075ms 6.96
81MARIA JESUS APARICIO MESON NAVAS 13 09:00 10:48:01.582 1h 48m 1s 582ms 6.83
82SÍLVIA VILALTA SERIOLS NAVÀS 31 09:00 10:48:21.903 1h 48m 21s 903ms 6.83
83CARLA GALIOT RODRIGUEZ NAVÀS 96 09:00 10:51:44.850 1h 51m 44s 850ms 6.65
84MERITXELL BARAT SOLER NAVÀS 24 09:00 10:51:45.534 1h 51m 45s 534ms 6.65
85ANNA FABREGAS ALVAREZ PUIG-REIG 42 09:00 10:51:51.939 1h 51m 51s 939ms 6.65
86GEMMA TOR FÀBREGAS BERGA 45 09:00 10:51:52.518 1h 51m 52s 518ms 6.65
87AÏDA PÉREZ 80 09:00 10:54:53.903 1h 54m 53s 903ms 6.47
88MªCARME ESCUDE 38 09:00 10:57:49.815 1h 57m 49s 815ms 6.31
89MONTSERRAT BERENGUER SAFONT PUIG-REIG 15 09:00 10:58:02.276 1h 58m 2s 276ms 6.25
90POL MARTINEZ SALLENT 106 09:00 11:13:50.093 2h 13m 50s 093ms 5.55
91EVA TORRENTALLÉ SOLER SALLENT 107 09:00 11:13:51.235 2h 13m 51s 235ms 5.55
92SUSANNA CIRERA SARABIA PUIG-REIG 76 09:00 11:23:29.341 2h 23m 29s 341ms 5.16
93EVA LOPEZ SARABIA PUIG-REIG 89 09:00 11:23:30.041 2h 23m 30s 041ms 5.16
94JORDI CALVERAS GARCIA PUIG-REIG 87 09:00 11:23:33.140 2h 23m 33s 140ms 5.16
95RAMON CIRERA PAU PUIG-REIG 74 09:00 11:25:04.024 2h 25m 4s 024ms 5.09
96M JESUS SARABIA MARTINEZ PUIG-REIG 75 09:00 11:25:05.124 2h 25m 5s 124ms 5.09
97CARME CASANOVA PUIGDELLIVOL ARTÉS 5 09:00 11:37:57.793 2h 37m 57s 793ms 4.7
98MARGARITA OSORIO FERNANDEZ GIRONA 47 09:00 12:13:47.306 3h 13m 47s 306ms 3.82
99CARME SARABIA MARTINEZ BERGA 88 09:00 12:29:09.810 3h 29m 9s 810ms 3.53
100PAQUITA SARABIA MARTINEZ PUIG-REIG 103 09:00 12:29:10.913 3h 29m 10s 913ms 3.53
101TXELL PRAT 43 09:00 12:40:20.532 3h 40m 20s 532ms 3.35
102ENRIC SALA SERRA SÚRIA 39 09:00 12:40:21.567 3h 40m 21s 567ms 3.35
103SILVIA MUÑOZ SÚRIA 37 09:00 12:40:22.767 3h 40m 22s 767ms 3.35