Classificació

La Romànica edició 2015 - Últim tram registrat: tram_10_navas

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1JOAN VILANA DIAZ ESCALDES ENGORDANY 171 17:00 01:41:58.0 8h 41m 58s 0ms 9.62
2RAFA CARMONA HERRERA NAVAS 146 17:00 01:53:52.0 8h 53m 52s 0ms 9.4
3ORIOL SIBILA VIDAL SANT CUGAT DEL VALLÉS 83 17:00 02:38:12.0 9h 38m 12s 0ms 8.67
4ROGER CARTES GODOY NAVÀS 165 17:00 02:53:49.0 9h 53m 49s 0ms 8.45
5ISAAC CASTIÑEIRA ALEMANY NAVÀS 123 17:00 03:13:43.0 10h 13m 43s 0ms 8.17
6MARC CASTRO MORALES ELS HOSTALETS DE BALENYÀ 5 17:00 03:50:15.0 10h 50m 15s 0ms 7.71
7ÀLEX RODRÍGUEZ VILELLA NAVÀS 214 17:00 03:51:01.0 10h 51m 1s 0ms 7.7
8MOISÈS PONS FORNELL BERGA 132 17:00 04:01:21.0 11h 01m 21s 0ms 7.58
9ERNEST SUÑOL VALLS NAVÀS 183 17:00 04:03:48.0 11h 03m 48s 0ms 7.56
10ALBERT MIRET TORRENS SANT PERE DE RIBES 167 17:00 04:36:16.0 11h 36m 16s 0ms 7.2
11GERARD COMELLAS BESA NAVÀS 31 17:00 04:51:44.0 11h 51m 44s 0ms 7.05
12XAVI VILÀ CASTAÑE NAVÀS 128 17:00 04:51:52.0 11h 51m 52s 0ms 7.05
13ABEL ALVIRA I PÉREZ VILADA 70 17:00 04:55:38.0 11h 55m 38s 0ms 7.01
14CARLES VILÀ VILA NAVÀS 213 17:00 04:57:30.0 11h 57m 30s 0ms 6.99
15JESUS BAYO RIVERA VILADECANS 118 17:00 05:02:59.0 12h 02m 59s 0ms 6.94
16SERGIO CARRASCO CATALAN SANTPEDOR 157 17:00 05:04:18.0 12h 04m 18s 0ms 6.92
17VALENTÍ PONS ESQUIUS SERRATEIX 105 17:00 05:04:20.0 12h 04m 20s 0ms 6.92
18NURIA BERMUDEZ PELAEZ CENTELLES 84 17:00 05:20:54.0 12h 20m 54s 0ms 6.77
19DAVID GARCIA GERMAN MANRESA 24 17:00 05:21:01.0 12h 21m 1s 0ms 6.76
20EDUARD AARUMI RIERA MANLLEU 88 17:00 05:38:17.0 12h 38m 17s 0ms 6.61
21FELIPE GUERRERO MONLEON BARCELONA 13 17:00 05:43:35.0 12h 43m 35s 0ms 6.57
22JOSE ANTONIO BELLIDO ROMERO VILAFRANCA DEL PENEDES 45 17:00 06:07:09.0 13h 07m 9s 0ms 6.37
23AGUSTÍ BARRERA COROMINAS NAVÀS 46 17:00 06:07:22.0 13h 07m 22s 0ms 6.37
24FERRAN VILA CASALS AVIÀ 98 17:00 06:08:41.0 13h 08m 41s 0ms 6.36
25VICTOR GIMENEZ MARTIN NAVÀS 168 17:00 06:20:32.0 13h 20m 32s 0ms 6.26
26DAVID RODOREDA SALA NAVAS 10 17:00 06:27:29.0 13h 27m 29s 0ms 6.21
27SEBASTIA FONT RIFA NAVAS 170 17:00 06:27:47.0 13h 27m 47s 0ms 6.21
28XAVIER OLIVA TRAVÉ PUIG-REIG 109 17:00 06:34:04.0 13h 34m 4s 0ms 6.15
29MANUEL RODRIGUEZ ABAL CARDONA 99 17:00 06:44:29.0 13h 44m 29s 0ms 6.08
30PATRICIO HERRERA PINOS MANRESA 161 17:00 06:44:36.0 13h 44m 36s 0ms 6.08
31JOSEP ZURITA RUBI 141 17:00 06:47:09.0 13h 47m 9s 0ms 6.06
32JUANMA CALAHORRO PÉREZ CASTELLVÍ DE ROSANES 57 17:00 06:47:17.0 13h 47m 17s 0ms 6.06
33ILDEFONS ROLDAN DE LA CORTE SANT FRUITOS DE BAGES 142 17:00 06:48:13.0 13h 48m 13s 0ms 6.05
34CARLES MITJÀ SERVISÉ ARENYS DE MAR 196 17:00 06:52:22.0 13h 52m 22s 0ms 6.02
35ORIOL MIR SANT SADURNI D'ANOIA 235 17:00 06:53:10.0 13h 53m 10s 0ms 6.01
36JOSEP Mª LLONC SABATER BARCELONA 15 17:00 06:53:16.0 13h 53m 16s 0ms 6.01
37GYONGY VIOLA PUSOK MANRESA 134 17:00 06:55:21.0 13h 55m 21s 0ms 6
38UNAI CALAFELL VEGAS MANRESA 37 17:00 06:59:43.0 13h 59m 43s 0ms 5.97
39SYLVIE GERALDINE LOPEZ MANRESA 176 17:00 07:01:10.0 14h 01m 10s 0ms 5.96
40JORDI GALERA PORRAS NAVÀS 192 17:00 07:07:12.0 14h 07m 12s 0ms 5.91
41CONRAD SERRA CAROL VILADA 60 17:00 07:09:48.0 14h 09m 48s 0ms 5.9
42ANGEL GARCIA MIRANDA TERRASSA 96 17:00 07:14:39.0 14h 14m 39s 0ms 5.87
43XAVIER COLET TORRES BARCELONA 74 17:00 07:17:36.0 14h 17m 36s 0ms 5.85
44RICARD IBÁÑEZ MONSECH BADALONA 2 17:00 07:21:47.0 14h 21m 47s 0ms 5.82
45JOAN LLOPART BELLOC IGUALADA 110 17:00 07:22:20.0 14h 22m 20s 0ms 5.81
46ANTONIO ORTIZ LUQUE SANT CUGAT DEL VALLES 126 17:00 07:23:01.0 14h 23m 1s 0ms 5.81
47JOSÉ LUIS ALONSO GÁZQUEZ TERRASSA 154 17:00 07:25:04.0 14h 25m 4s 0ms 5.79
48ANNA PLA MORO GUISSONA 151 17:00 07:28:34.0 14h 28m 34s 0ms 5.77
49MARCOS HERNANDEZ FLORES POLINYA 80 17:00 07:28:44.0 14h 28m 44s 0ms 5.77
50RAMON CABRA SALA ARBICIES 243 17:00 07:33:07.0 14h 33m 7s 0ms 5.74
51JOSEP FRANCO MASCARÓ MANRESA 180 17:00 07:39:44.0 14h 39m 44s 0ms 5.7
52XAVIER FELIP ARROYO SABADELL 18 17:00 07:56:17.0 14h 56m 17s 0ms 5.59
53MARC ROS PUIG-REIG 184 17:00 08:02:42.0 15h 02m 42s 0ms 5.55
54LLUÍS LÓPEZ TAPIAS TERRASSA 56 17:00 08:04:16.0 15h 04m 16s 0ms 5.54
55DAVID SALAS VELA TERRASSA 55 17:00 08:04:31.0 15h 04m 31s 0ms 5.54
56MARTÍ CAMPS PUIG-REIG 182 17:00 08:04:47.0 15h 04m 47s 0ms 5.54
57JORDI RAÏCH BALAGUÉ GIRONELLA 220 17:00 08:11:59.0 15h 11m 59s 0ms 5.5
58JORDI VERDAGUER PORTET LES MASIES DE VOLTREGÀ 215 17:00 08:13:02.0 15h 13m 2s 0ms 5.49
59TERE VALLS OFERIL LES MASIES DE VOLTREGÀ 217 17:00 08:13:06.0 15h 13m 6s 0ms 5.49
60JUAN FRANCISCO PAREJA GOMEZ SABADELL 209 17:00 08:15:04.0 15h 15m 4s 0ms 5.48
61NATÀLIA LEGEY LAFARGA VILASSAR DE MAR 108 17:00 08:15:15.0 15h 15m 15s 0ms 5.48
62ANGEL ROMERO PIÑA 138 17:00 08:15:43.0 15h 15m 43s 0ms 5.48
63TONI PORRAS JIMENEZ MATARO 100 17:00 08:17:18.0 15h 17m 18s 0ms 5.46
64JOSÉ PORRAS JIMÉNEZ MATARO 94 17:00 08:17:35.0 15h 17m 35s 0ms 5.46
65GABRIEL DESMAI GUITART OLOT 101 17:00 08:18:20.0 15h 18m 20s 0ms 5.46
66ANNA ISABEL GARCIA CABALLERO REUS 52 17:00 08:18:44.0 15h 18m 44s 0ms 5.46
67JESUS BLESA MONTALBAN REUS 51 17:00 08:19:03.0 15h 19m 3s 0ms 5.45
68JAVIER BLASCO FERNANDEZ MATARÓ 16 17:00 08:19:24.0 15h 19m 24s 0ms 5.45
69CRISTINA LIRIA GARCIA BERGA 149 17:00 08:19:37.0 15h 19m 37s 0ms 5.45
70FRANC CABO PATON BERGA 148 17:00 08:19:48.0 15h 19m 48s 0ms 5.45
71SAMUEL SANCHEZ GAMISANS 218 17:00 08:28:52.0 15h 28m 52s 0ms 5.4
72JOSEP ANTONI MARTINEZ GEA NAVAS 173 17:00 08:29:58.0 15h 29m 58s 0ms 5.39
73GONZALO DIAZ MONTCADA I REIXAC 119 17:00 08:32:57.0 15h 32m 57s 0ms 5.38
74XAVIER CARÓS DE LA CRUZ BARCELONA 153 17:00 08:34:31.0 15h 34m 31s 0ms 5.36
75JORDI OLIVERAS GONZÁLEZ MANRESA 102 17:00 08:40:22.0 15h 40m 22s 0ms 5.33
76MIGUEL LEIVA SANTA COLOMA DE GRAMENET 71 17:00 08:43:32.0 15h 43m 32s 0ms 5.31
77EDUARD BARTRINA I COMALAT BARBERA DEL VALLES 1 17:00 08:52:50.0 15h 52m 50s 0ms 5.26
78CARLES SIMARRO SANT SADURNÍ 115 17:00 08:53:02.0 15h 53m 2s 0ms 5.26
79JOAN MIQUEL LABRADOR MATÍAS MATARÓ 219 17:00 09:04:51.0 16h 04m 51s 0ms 5.2
80VICTOR CABALLERO GALVAN LA LLAGOSTA 87 17:00 09:04:57.0 16h 04m 57s 0ms 5.2
81OCTAVIO CABEZA RUIZ MONNCADA REIXA 227 17:00 09:05:23.0 16h 05m 23s 0ms 5.19
82ANTONIO CAMUS SABADELL 72 17:00 09:05:36.0 16h 05m 36s 0ms 5.19
83MANUEL CABALLERO GALVAN MONTCADA. R 86 17:00 09:05:52.0 16h 05m 52s 0ms 5.19
84JOSEP TRULLS NOGUERA PUIG-REIG 240 17:00 09:07:45.0 16h 07m 45s 0ms 5.18
85ADRIÀ HACTERIDO BALLUNGA PUIG-REIG 239 17:00 09:07:48.0 16h 07m 48s 0ms 5.18
86EDUARDO SANZ SANTANO SANTA PERPETUA DE MOGODA 82 17:00 09:08:40.0 16h 08m 40s 0ms 5.18
87IGNASI CASAS I PRADAS SANT ANDREU DE LA BARCA 68 17:00 09:11:56.0 16h 11m 56s 0ms 5.16
88JORDI RIBERA CASSERRES 49 17:00 09:12:13.0 16h 12m 13s 0ms 5.15
89JOSEP OBRADORS SELLARÉS NAVÀS 12 17:00 09:13:11.0 16h 13m 11s 0ms 5.15
90DANIEL PEÑA PAZ TERRASSA 233 17:00 09:16:59.0 16h 16m 59s 0ms 5.13
91EUDALD PÉREZ MAYOL MARTORELL 76 17:00 09:20:28.0 16h 20m 28s 0ms 5.11
92RUBEN CASTIÑEIRA FERNANDEZ TORELLO 158 17:00 09:20:37.0 16h 20m 37s 0ms 5.11
93DAVID CLIMENT MARTÍ MONTCADA I REIXAC 116 17:00 09:26:16.0 16h 26m 16s 0ms 5.08
94GEMMA GALINDO MATEUS SANT CUGAT DEL VALLÈS 160 17:00 09:35:09.0 16h 35m 9s 0ms 5.04
95JOSEP ANTONI GARCIA RUBIO TERRASSA 145 17:00 09:35:19.0 16h 35m 19s 0ms 5.04
96FRANCESC BONADA AMILLS GUARDIOLA DE BERGUEDÀ 117 17:00 09:35:49.0 16h 35m 49s 0ms 5.04
97ALFRED MASSANA NAVÀS 164 17:00 09:36:46.0 16h 36m 46s 0ms 5.03
98ALBA ALSINA COTS NAVÀS 140 17:00 09:36:55.0 16h 36m 55s 0ms 5.03
99MARIA ROSA CASANOVAS FELIU ULLASTRELL 199 17:00 09:37:06.0 16h 37m 6s 0ms 5.03
100JOSEP MARIA MUNS DAVINS BARCELONA 14 17:00 09:37:10.0 16h 37m 10s 0ms 5.03
101JOSEP PLANES VILÀ SALLENT 122 17:00 09:43:21.0 16h 43m 21s 0ms 5
102SANTI BADIA POMÀ SANT FRUITÓS DE BAGES 121 17:00 09:43:48.0 16h 43m 48s 0ms 5
103EDUARD SÁNCHEZ ARTIGAS SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 85 17:00 09:46:26.0 16h 46m 26s 0ms 4.98
104MONTSERRAT TOR FIGULS AVIÀ 238 17:00 09:50:29.0 16h 50m 29s 0ms 4.96
105XAVI MASRAMON MUNTADAS ORISTÀ 225 17:00 09:56:26.0 16h 56m 26s 0ms 4.93
106JOSEP ESCARRA VILA GURB 226 17:00 09:56:33.0 16h 56m 33s 0ms 4.93
107GUILLEM PORTELL BERGA 179 17:00 10:01:48.0 17h 01m 48s 0ms 4.91
108JOAN TABERNER MASNOU MONTSENY 25 17:00 10:03:47.0 17h 03m 47s 0ms 4.9
109JORDI BOSCH DE PEDRO TERRASSA 120 17:00 10:04:02.0 17h 04m 2s 0ms 4.89
110JOSE MARIA MARTINEZ GONZALEZ NAVÀS 247 17:00 10:06:58.0 17h 06m 58s 0ms 4.88
111JAUME PLA NINOT TARREGA 187 17:00 10:10:23.0 17h 10m 23s 0ms 4.86
112ANGEL MARTIN DE LA FUENTE REUS 130 17:00 10:10:35.0 17h 10m 35s 0ms 4.86
113JOSEP DOMINGO LAZARO PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 113 17:00 10:14:05.0 17h 14m 5s 0ms 4.85
114JOAN BROSSA MASIP SABADELL 181 17:00 10:20:07.0 17h 20m 7s 0ms 4.82
115JOSEP PONS COLELL PRATS DE LLUÇANÈS 54 17:00 10:28:43.0 17h 28m 43s 0ms 4.78
116MIQUEL ALTARRIBA ROCA NAVÀS 175 17:00 10:29:47.0 17h 29m 47s 0ms 4.78
117ALFRED RIERA MARISTANY BERGA 245 17:00 10:29:58.0 17h 29m 58s 0ms 4.78
118XAVIER BORRÀS PERARNAU BERGA 21 17:00 10:35:39.0 17h 35m 39s 0ms 4.75
119JORDI HERNANDEZ CREUS GRANOLLERS 125 17:00 10:40:38.0 17h 40m 38s 0ms 4.73
120ANTONIA FÀBREGAS MORENO BERGA 191 17:00 10:40:49.0 17h 40m 49s 0ms 4.73
121ÒSCAR TURULL BASART GRANOLLERS 59 17:00 10:40:54.0 17h 40m 54s 0ms 4.73
122JOSEP MARIA FERRAO PAUTAS MANRESA 20 17:00 10:43:05.0 17h 43m 5s 0ms 4.71
123MÒNICA CURRIUS ESPALLARGAS PUIG-REIG 19 17:00 10:43:11.0 17h 43m 11s 0ms 4.71
124XAVIER GIL VALENTIN TERRADELLAS BAGA 190 17:00 10:43:35.0 17h 43m 35s 0ms 4.71
125DAVID CUERVA CASTELLS 38 17:00 10:45:11.0 17h 45m 11s 0ms 4.7
126LLUÍS TUNEU ARXER MANLLEU 61 17:00 10:53:09.0 17h 53m 9s 0ms 4.67
127MARIACARME TUNEU CODINA MANLLEU 62 17:00 10:53:26.0 17h 53m 26s 0ms 4.67
128JOSEP MURTRÓ SOGAS EL PLA DE SANTA MARIA 44 17:00 10:56:37.0 17h 56m 37s 0ms 4.66
129JOSEP MARIA MASSÓ URGELLÈS GELIDA 189 17:00 10:56:42.0 17h 56m 42s 0ms 4.66
130JOSEP VIVO PEREZ BARCELONA 43 17:00 10:56:48.0 17h 56m 48s 0ms 4.66
131JOSEP TOMÀS FERRÉ REUS 3 17:00 10:56:56.0 17h 56m 56s 0ms 4.66
132XAVIER CAPDEVILA CARRERA PUIG-REIG 103 17:00 10:57:00.0 17h 57m 0s 0ms 4.65
133LLORENÇ ROVIRA BERENGUERAS SANTA MARIA D'OLÓ 237 17:00 10:58:51.0 17h 58m 51s 0ms 4.65
134RAFAEL GARCÍA MIRÓ CERDANYOLA DEL VALLÈS 159 17:00 11:01:17.0 18h 01m 17s 0ms 4.63
135GUSTAVO COSTELL MONTERO CERDANYOLA DEL VALLES 155 17:00 11:01:28.0 18h 01m 28s 0ms 4.63
136SALVADOR VICENTE CASTELLÓ REY 39 17:00 11:08:16.0 18h 08m 16s 0ms 4.6
137JONATAN MORALES ALBÓS BARCELONA 23 17:00 11:08:19.0 18h 08m 19s 0ms 4.6
138JOSE LUIS CASBAS BUENAVENTURA BARCELONA 4 17:00 11:15:28.0 18h 15m 28s 0ms 4.58
139DAVID TRAVESET MAESTRO GIRONELLA 104 17:00 11:38:46.0 18h 38m 46s 0ms 4.48
140MOISÈS PELLICER CALATRAVA MANRESA 188 17:00 11:38:57.0 18h 38m 57s 0ms 4.48
141SÍLVIA VILALTA SERIOLS NAVÀS 150 17:00 11:39:04.0 18h 39m 4s 0ms 4.48
142PEP VILALTA MONTORI SAGÀS 216 17:00 11:39:15.0 18h 39m 15s 0ms 4.48
143AGNÈS SALVADOR UBACH MOIÀ 28 17:00 11:39:32.0 18h 39m 32s 0ms 4.48
144ANA GONZÁLEZ DE LA IGLESIA BADALONA 32 17:00 11:39:36.0 18h 39m 36s 0ms 4.48
145MIREIA CANADELL PEÑA SANT FRUITOS DE BAGES 29 17:00 11:39:40.0 18h 39m 40s 0ms 4.48
146ANTONIO LUIS ABARCA LORENZO MOLLET DEL VALLES 92 17:00 12:00:10.0 19h 00m 10s 0ms 4.39
147PABLO PALAZON MUÑOZ MOLLET DEL VALLES 91 17:00 12:00:22.0 19h 00m 22s 0ms 4.39
148MONTSERRAT CODINA CASTANYER NAVÀS 201 17:00 12:29:04.0 19h 29m 4s 0ms 4.29
149MONTSERRAT SALA RIBAS NAVÀS 200 17:00 12:29:09.0 19h 29m 9s 0ms 4.29
150ARNAU PEREZ ARTIGAS NAVÀS 242 17:00 12:29:40.0 19h 29m 40s 0ms 4.29
151LLORENÇ FUSTER PASCUAL SANT PERE DE RIBES 224 17:00 12:30:21.0 19h 30m 21s 0ms 4.28
152JOAN TRAVE GIRONA 202 17:00 12:32:20.0 19h 32m 20s 0ms 4.27
153NURIA CASTELLS ROJAS GIRONA 203 17:00 12:32:25.0 19h 32m 25s 0ms 4.27
154JOSEFINA BADIA CAPDEVILA NAVÀS 124 17:00 12:32:54.0 19h 32m 54s 0ms 4.27
155ALBERT MARTÍN GRANADOS NAVÀS 139 17:00 12:33:57.0 19h 33m 57s 0ms 4.27
156JOSEP PARERA I TRASERRA PUIG-REIG 30 17:00 12:50:30.0 19h 50m 30s 0ms 4.21
157LLUIS PUIG COMAS 7 17:00 13:05:27.0 20h 05m 27s 0ms 4.16
158PAU FIGUERAS COLLELLDEMONT 8 17:00 13:05:30.0 20h 05m 30s 0ms 4.16
159JAVI DIAZ LLOBET 9 17:00 13:05:33.0 20h 05m 33s 0ms 4.16
160JAUME AMIEL PICOLA SABADELL 204 17:00 13:07:47.0 20h 07m 47s 0ms 4.15
161ROGER GAONA BOIXADER SANT FRUITÓS DE BAGES 36 17:00 13:08:08.0 20h 08m 8s 0ms 4.15
162ESTEVE GAONA SANZ SANT FRUITÓS DE BAGES 34 17:00 13:08:23.0 20h 08m 23s 0ms 4.15
163PEDRO BONÍAS TRUJILLO SANT BOI DE LLOBREGAT 90 17:00 13:08:32.0 20h 08m 32s 0ms 4.15
164MIQUEL BOADA ARTIGAS ESTARTIT 67 17:00 13:09:17.0 20h 09m 17s 0ms 4.14
165JORDI SEUBA PELLICER NAVÀS 89 17:00 13:10:07.0 20h 10m 7s 0ms 4.14