Classificació

ROMÀNICA MINOR 2019 - Últim tram registrat: tram_4_st-joan-de-montdarn

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1ORIOL RODRÍGUEZ VALLS GIRONELLA 503 17:00 20:23:11.0 3h 23m 11s 0ms 10.26
2DAVID PIÑOL GARCIA ENCAMP 432 17:00 20:29:16.0 3h 29m 16s 0ms 9.96
3ROGER CARTES GODOY NAVÀS 469 17:00 20:45:00.0 3h 45m 0s 0ms 9.25
4ANDREU VILLAR ROSA NAVÀS 493 17:00 20:52:43.0 3h 52m 43s 0ms 8.97
5ISAAC CASTIÑEIRA ALEMANY NAVÀS 437 17:00 21:00:33.0 4h 00m 33s 0ms 8.68
6DAVID LÓPEZ RUIZ NAVÀS 477 17:00 21:08:35.0 4h 08m 35s 0ms 8.4
7JEANNE CROS CERDANYOLA 473 17:00 21:19:10.0 4h 19m 10s 0ms 8.04
8MARC VIEITEZ ORDINO 472 17:00 21:19:10.0 4h 19m 10s 0ms 8.04
9EDUARD ORRIOLS PIJUAN BALSARENY 428 17:00 21:25:53.0 4h 25m 53s 0ms 7.86
10PEP SANSA BULLICH CANILLO 420 17:00 21:30:06.0 4h 30m 6s 0ms 7.71
11DIDI BATLLÓ PEDRALS NAVÀS 421 17:00 21:30:11.0 4h 30m 11s 0ms 7.71
12EUDALD RIU CASALS NAVÀS 499 17:00 21:30:23.0 4h 30m 23s 0ms 7.71
13JOSEP OSTA ROTXES NAVAS 431 17:00 21:50:09.0 4h 50m 9s 0ms 7.18
14ESTEBAN MONJE BARCELONA 483 17:00 21:55:27.0 4h 55m 27s 0ms 7.06
15ALBINA SANZ BARCELONA 487 17:00 21:55:31.0 4h 55m 31s 0ms 7.06
16JORDI LOPEZ COSTA MANRESA 406 17:00 21:57:00.0 4h 57m 0s 0ms 7.01
17MARIA GRAU SÀMPER ANDORRA LA VELLA 455 17:00 21:57:55.0 4h 57m 55s 0ms 7.01
18XAVIER ALÒS CHÁVES 407 17:00 22:05:39.0 5h 05m 39s 0ms 6.83
19IVAN CAROL VENDRELL AMETLLA DE MEROLA 509 17:00 22:06:29.0 5h 06m 29s 0ms 6.8
20JOSEP GABARRÓS RABANEDA NAVÀS 494 17:00 22:06:37.0 5h 06m 37s 0ms 6.8
21NORBERTO PEREZ PELAEZ ANYOS 452 17:00 22:20:37.0 5h 20m 37s 0ms 6.51
22JUDIT RIBALTA BALSARENY 479 17:00 22:25:48.0 5h 25m 48s 0ms 6.41
23PAOLA PRESTI ESCALDES ENGORDANY 454 17:00 22:32:39.0 5h 32m 39s 0ms 6.27
24JOSEP MARIA GENOVÈS SALA CASSERRES 456 17:00 22:44:52.0 5h 44m 52s 0ms 6.05
25ABEL COTS CASSERRES 506 17:00 22:44:58.0 5h 44m 58s 0ms 6.05
26JORDI MACIÀ-ROSELL BARS CASSERRES 486 17:00 22:45:01.0 5h 45m 1s 0ms 6.03
27MAITE MARTINEZ RODRIGUEZ SANT JOAN DE VILATORRADA 402 17:00 22:46:51.0 5h 46m 51s 0ms 6.02
28RUBEN SERRA CANO BALSARENY 443 17:00 22:46:55.0 5h 46m 55s 0ms 6.02
29ROSA MARIA MARTINEZ MARTINEZ CALLUS 401 17:00 22:49:59.0 5h 49m 59s 0ms 5.97
30MARCEL SUBIRANA FLOTATS NAVÀS 480 17:00 22:50:27.0 5h 50m 27s 0ms 5.95
31IVAN NOGUERA PLANS VIC 446 17:00 22:58:52.0 5h 58m 52s 0ms 5.82
32MÒNICA RIBA SALADA VIC 448 17:00 22:59:09.0 5h 59m 9s 0ms 5.8
33XAVI BOVE SANS ESCALDES-ENGORDANY 403 17:00 23:04:40.0 6h 04m 40s 0ms 5.72
34ANNA GARRIGA SALA BERGA 400 17:00 23:05:21.0 6h 05m 21s 0ms 5.7
35ESTER ALBERT SANT JULIA DE LORIA 426 17:00 23:14:19.0 6h 14m 19s 0ms 5.57
36GUILLEM SANTASUSANA BERNADAS 496 17:00 23:18:22.0 6h 18m 22s 0ms 5.51
37AIDA PRADAS BERENGUER 417 17:00 23:26:59.0 6h 26m 59s 0ms 5.39
38JOAN CODINA DEIG NAVÀS 438 17:00 23:44:55.0 6h 44m 55s 0ms 5.15
39PERE ESTAPE ALTAYO MANRESA 419 17:00 23:45:03.0 6h 45m 3s 0ms 5.14
40SUSANA BARRAGAN BERGA 481 17:00 23:46:36.0 6h 46m 36s 0ms 5.13
41ANGEL CASALS BERGA 482 17:00 23:46:38.0 6h 46m 38s 0ms 5.13
42ÀURIA IGLESIAS MALAGARRIGA SANTPEDOR 457 17:00 23:48:00.0 6h 48m 0s 0ms 5.1
43IGNASI VILA CORRONS NAV…S 504 17:00 23:51:32.0 6h 51m 32s 0ms 5.07
44ANNA SALMERÓN SERRA BALSARENY 442 17:00 23:57:20.0 6h 57m 20s 0ms 4.99
45ORIOL HERNANDEZ SALMERÓN SALLENT 441 17:00 23:57:28.0 6h 57m 28s 0ms 4.99
46AXEL MARTÍN CARNERO NAVÀS 514 17:00 00:03:51.0 7h 03m 51s 0ms 4.92
47NINA ROMIRA IGLESIAS BERGA 516 17:00 00:04:49.0 7h 04m 49s 0ms 4.91
48XAVI GALIANO TORRABADELLA BERGA 515 17:00 00:04:50.0 7h 04m 50s 0ms 4.91
49JORDI CABALLOL SOLER NAVÀS 478 17:00 00:05:54.0 7h 05m 54s 0ms 4.9
50CESAR CASADO PÉREZ NAVAS 505 17:00 00:06:18.0 7h 06m 18s 0ms 4.89
51JOAN OLALLA PUJOL NAVÀS 445 17:00 00:07:10.0 7h 07m 10s 0ms 4.88
52JORDI SANTASUSANA SEGARRA NAVÀS 495 17:00 00:08:39.0 7h 08m 39s 0ms 4.86
53RAMON ROSET MALAGARRIGA BALSARENY 497 17:00 00:09:40.0 7h 09m 40s 0ms 4.85
54MARTI SELLARES TORRENTALLE MANRESA 429 17:00 00:15:36.0 7h 15m 36s 0ms 4.79
55RAQUEL MARQUEZ CARRILLO MANRESA 488 17:00 00:26:13.0 7h 26m 13s 0ms 4.67
56ESTHER BERNAUS JIMENEZ SALLENT 489 17:00 00:26:17.0 7h 26m 17s 0ms 4.67
57ESTER ARIMANY MUÑOZ RODA DE TER 404 17:00 00:26:57.0 7h 26m 57s 0ms 4.67
58JORDI PRAT NOVELLAS RODA DE TER 405 17:00 00:27:04.0 7h 27m 4s 0ms 4.66
59SILVIA PADILLA PEREZ MOIA 501 17:00 00:28:11.0 7h 28m 11s 0ms 4.65
60MERITXELL TEJEDOR GRANERO MOIÀ 500 17:00 00:28:15.0 7h 28m 15s 0ms 4.65
61JORDI MARTINEZ MIROSA MOLLET DEL VALLES 423 17:00 00:28:22.0 7h 28m 22s 0ms 4.65
62MATIAS CRESPI GARCIA NAVÀS 510 17:00 00:34:39.0 7h 34m 39s 0ms 4.59
63ELISABET GARCIA TOSCAS NAVÀS 511 17:00 00:34:45.0 7h 34m 45s 0ms 4.59
64MARINA CASTEJON PEREZ MANRESA 468 17:00 00:36:50.0 7h 36m 50s 0ms 4.57
65MÒNICA VILAMÚ MUNTALÀ PRATS DE LLUÇANÈS 408 17:00 00:37:43.0 7h 37m 43s 0ms 4.56
66LAIA SERAROLS PÉREZ 418 17:00 00:37:46.0 7h 37m 46s 0ms 4.56
67JORDI VILÀ POYATOS TERRASSA 411 17:00 00:38:26.0 7h 38m 26s 0ms 4.55
68JORDI VILÀ SUÑER GIRONELLA 413 17:00 00:38:31.0 7h 38m 31s 0ms 4.55
69ARIADNA GARCIA PUIGBÒ NAVÀS 414 17:00 00:41:27.0 7h 41m 27s 0ms 4.52
70ORIOL GARCIA PUIGBÒ NAVÀS 415 17:00 00:41:29.0 7h 41m 29s 0ms 4.52
71FRANCESC FERNANDEZ BARRACHINA BALSARENY 416 17:00 00:41:34.0 7h 41m 34s 0ms 4.52
72MARTA ARMENGOL VILAR GIRONELLA 459 17:00 00:42:09.0 7h 42m 9s 0ms 4.51
73MERITXELL OBRADORS BARONS IGUALADA 463 17:00 00:42:15.0 7h 42m 15s 0ms 4.51
74ANNA PUJOL PAGEROLS VIVER I SERRATEIX 462 17:00 00:46:36.0 7h 46m 36s 0ms 4.47
75M ROSA PUJOL PAGEROLS VIVER I SERRATEIX 461 17:00 00:46:46.0 7h 46m 46s 0ms 4.47
76MERCÈ CASTAÑO MANZANO NAVÀS 435 17:00 00:49:55.0 7h 49m 55s 0ms 4.44
77SILVIA CARNERO RUIZ NAVÀS 492 17:00 00:49:59.0 7h 49m 59s 0ms 4.44
78M.ANGELS NOGUERA PLANAS NAVÀS 471 17:00 00:50:03.0 7h 50m 3s 0ms 4.43
79ANTONIO CABRERA ESPINOSA NAVÀS 434 17:00 00:50:10.0 7h 50m 10s 0ms 4.43
80MARTA MANUBENS OLIVERAS NAVÀS 427 17:00 00:50:17.0 7h 50m 17s 0ms 4.43
81MERITXELL MARTÍN ROVIRA NAVÀS 491 17:00 00:50:27.0 7h 50m 27s 0ms 4.43
82NURIA GUILLEN SOLEY BARCELONA 424 17:00 00:50:44.0 7h 50m 44s 0ms 4.43
83JOAN PERE CÓRDOBA BLÁZQUEZ NAVÀS 470 17:00 00:50:49.0 7h 50m 49s 0ms 4.43
84OLGA SANCHEZ MOLERO MANRESA 449 17:00 00:56:45.0 7h 56m 45s 0ms 4.37
85FERRAN BARCO RUBIO MANRESA 451 17:00 00:56:53.0 7h 56m 53s 0ms 4.37
86DÍDAC BARCO CASTILLO MANRESA 450 17:00 00:56:57.0 7h 56m 57s 0ms 4.37
87FRANCISCO ROMERO MARTINEZ MANRESA 464 17:00 00:57:07.0 7h 57m 7s 0ms 4.36
88MARISA BARCO RUBIO 466 17:00 00:57:21.0 7h 57m 21s 0ms 4.36
89BORJA OLALLA CLARAMUNT MANRESA 447 17:00 01:02:17.0 8h 02m 17s 0ms 4.32
90LÍDIA OLALLA PUJOL NAVÀS 444 17:00 01:02:23.0 8h 02m 23s 0ms 4.32
91CARME TORT VILAMITJANA MANRESA 458 17:00 01:02:33.0 8h 02m 33s 0ms 4.32
92DAVID MARTINEZ ALCAZAR 498 17:00 01:12:51.0 8h 12m 51s 0ms 4.23
93GESSAMINA SERRA CLOTET 484 17:00 01:12:59.0 8h 12m 59s 0ms 4.23
94ÀNGELS TORREGROSA SÁNCHEZ CASTELLGALÍ 433 17:00 01:49:22.0 8h 49m 22s 0ms 3.94
95JOSE ANTONIO YELAMOS OSORIO SANT JOAN DE VILATORRADA 439 17:00 01:49:28.0 8h 49m 28s 0ms 3.94