Classificació

ROMÀNICA MEDIUM 2019 - Últim tram registrat: tram_7_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1ALBERT CABRA SAMANIEGO SALLENT 259 17:00 21:55:20.0 4h 55m 20s 0ms 10.11
2ORIOL FELIU GALANTE AVINYÓ 252 17:00 22:08:04.0 5h 08m 4s 0ms 9.68
3ANTONI BADIA MUNIENTE EL PRAT DE LLOBREGAT 227 17:00 22:29:38.0 5h 29m 38s 0ms 9.06
4XAVI GONZALO PUIGBÒ NAVÀS 211 17:00 23:04:08.0 6h 04m 8s 0ms 8.19
5GUILLEM CAMPRUBI PLANELL MANRESA 249 17:00 23:09:58.0 6h 09m 58s 0ms 8.08
6XAVIER PERERNAU MANRESA 235 17:00 23:10:03.0 6h 10m 3s 0ms 8.06
7ORIOL CENDRA PEYPOCH NAVÁS 207 17:00 23:28:06.0 6h 28m 6s 0ms 7.69
8MARTÍ CASTANYER SOLER NAVÀS 200 17:00 23:38:32.0 6h 38m 32s 0ms 7.49
9XAVIER FABRE HEREDIA TARADELL 220 17:00 00:09:06.0 7h 09m 6s 0ms 6.95
10JORDI COMAS VILALTA NAVÀS 233 17:00 00:14:13.0 7h 14m 13s 0ms 6.87
11MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ MARTÍNEZ EL FÍGARO_MONTMANY 238 17:00 00:18:40.0 7h 18m 40s 0ms 6.81
12AMADEO HERRERA FERNANDEZ SANT JOAN DE VILATORRADA 234 17:00 00:19:01.0 7h 19m 1s 0ms 6.79
13FRANMCISCO MANUEL SEBASTIANES NAVAS 246 17:00 00:29:55.0 7h 29m 55s 0ms 6.64
14ROGER PICÓ ZAMORA PUIG-REIG 219 17:00 00:47:25.0 7h 47m 25s 0ms 6.39
15JORDI PLARROMANI VILA BERGA 210 17:00 01:08:51.0 8h 08m 51s 0ms 6.11
16GERARD TEIXIDOR PUJOLS GIRONELLA 206 17:00 01:08:56.0 8h 08m 56s 0ms 6.11
17MOISÉS PALLICER CALATRAVA MANRESA 263 17:00 01:15:12.0 8h 15m 12s 0ms 6.02
18OSCAR SOLE PIQUERAS GIRONELLA 221 17:00 02:06:34.0 9h 06m 34s 0ms 5.46
19JORGE MORENO ALONSO BARCELONA 48 17:00 02:18:51.0 9h 18m 51s 0ms 5.34
20ROSA COLOMÉ CERVERA NAVÀS 241 17:00 02:19:17.0 9h 19m 17s 0ms 5.33
21TONI TRABALON S ANABRA RUBI 205 17:00 02:44:00.0 9h 44m 0s 0ms 5.11
22FRANCESC BOSCH PRIETO SANT FRUITOS DE BAGES 236 17:00 02:44:10.0 9h 44m 10s 0ms 5.11
23JORDI RIBALTA BADIA MANRESA 237 17:00 02:44:13.0 9h 44m 13s 0ms 5.11
24ALBERT CARRILLO MARCET TERRASSA 218 17:00 02:58:34.0 9h 58m 34s 0ms 4.99
25CORINA JARCA CASTELDEFELS 75 17:00 03:00:24.0 10h 00m 24s 0ms 4.97
26JOSE LUIS FUENTES ARAGONES CASTELLDEFELS 76 17:00 03:00:27.0 10h 00m 27s 0ms 4.97
27SAMUEL GAMISANS 253 17:00 03:03:07.0 10h 03m 7s 0ms 4.95
28ARNAU RUIZ GRACIA 258 17:00 03:04:01.0 10h 04m 1s 0ms 4.94
29JOSEP PONS COLELL PRATS LLUÇANÈS 260 17:00 03:04:11.0 10h 04m 11s 0ms 4.94
30JORDI BOSCH DE PEDRO TERRASSA 123 17:00 03:04:21.0 10h 04m 21s 0ms 4.94
31VANESSA GALERA VARON NAVÀS 261 17:00 03:12:33.0 10h 12m 33s 0ms 4.87
32CARLES PÉREZ MOLINA NAVÀS 250 17:00 03:13:29.0 10h 13m 29s 0ms 4.86
33VERÓNICA RUBIO GARCÍA NAVÀS 251 17:00 03:13:30.0 10h 13m 30s 0ms 4.86
34ALFRED RIERA MARISTANY BERGA 262 17:00 03:24:29.0 10h 24m 29s 0ms 4.78
35MIQUEL ALTARRIBA ROCA NAVÀS 226 17:00 03:24:36.0 10h 24m 36s 0ms 4.78
36IGNACIO FERNÁNDEZ PÉREZ BARCELONA 204 17:00 03:40:23.0 10h 40m 23s 0ms 4.66
37JOSEP Mª VILARRUBIA TAPIA SANT CUGAT DEL VALLÈS 203 17:00 03:40:23.0 10h 40m 23s 0ms 4.66
38ALBERT SALARICH SANT CUGAT DEL VALLES 212 17:00 03:44:57.0 10h 44m 57s 0ms 4.63
39ENRIC ESCUDE CABRA SANT CUGAT DEL VALLES 213 17:00 03:44:59.0 10h 44m 59s 0ms 4.63
40XAVIER MASRAMON MUNTADAS ORISTA 230 17:00 04:01:03.0 11h 01m 3s 0ms 4.51
41MIRIAM MASRAMON MUNTADAS SANT JULIA DE VILATORTA 223 17:00 04:01:04.0 11h 01m 4s 0ms 4.51
42BONAVENTURA GASET RIBA CANILLO 214 17:00 04:03:12.0 11h 03m 12s 0ms 4.5
43BEATRIU CANDELA CALLEJERO CANILLO 215 17:00 04:03:13.0 11h 03m 13s 0ms 4.5
44JOAN BERTRAN AMBRÒS NAVÀS 247 17:00 04:11:32.0 11h 11m 32s 0ms 4.44
45JOSEP QUINTANA SALLENT ARTÉS 222 17:00 04:18:09.0 11h 18m 9s 0ms 4.4
46ALBERT CORTES BESSA BALSARENY 224 17:00 04:18:16.0 11h 18m 16s 0ms 4.4
47ANTONI PINYOL COS TARRAGONA 228 17:00 04:53:35.0 11h 53m 35s 0ms 4.18
48NATALIA RIESENBECK CENTELLAS CAMBRILS 208 17:00 04:53:40.0 11h 53m 40s 0ms 4.18
49SUSANA PERPIÑAN ESCCRIBANO TARRAGONA 209 17:00 04:53:42.0 11h 53m 42s 0ms 4.18
50PACO GARCIA MARTINEZ REUS 87 17:00 04:57:16.0 11h 57m 16s 0ms 4.16
51JUANKY GIL ROVIRA TARRAGONA 10 17:00 04:57:21.0 11h 57m 21s 0ms 4.16
52ELENA VALVERDE LAFUENTE SANT JOAN DE VILATORRADA 240 17:00 05:11:51.0 12h 11m 51s 0ms 4.08
53XENIA PUJOLS MENAPLATA NAVÀS 243 17:00 05:11:52.0 12h 11m 52s 0ms 4.08
54RAMON QUINTANA PARRA VILANOVA DEL CAMÍ 239 17:00 05:11:58.0 12h 11m 58s 0ms 4.08
55JOSEP ADMETLLA MASERAS CORBERA DE LLOBREGAT 202 17:00 05:15:35.0 12h 15m 35s 0ms 4.06
56DOLORS MUNTÉ JIMÉNEZ MANRESA 225 17:00 05:35:47.0 12h 35m 47s 0ms 3.95
57MIREIA SALVADOR TERRASSA 245 17:00 05:35:54.0 12h 35m 54s 0ms 3.95
58JOAN CARLES MAS SALVADÓ SITGES 217 17:00 05:36:07.0 12h 36m 7s 0ms 3.94
59MARTA ALCAIDE VALENSA GAVÀ 216 17:00 05:36:08.0 12h 36m 8s 0ms 3.94
60JOSEP CASALS FERRER TERRASSA 242 17:00 05:36:09.0 12h 36m 9s 0ms 3.94
61LORD PINTÓ NAVÀS 264 17:00 06:25:31.0 13h 25m 31s 0ms 3.7