Classificació

ROMÀNICA NAVÀS 2019 - Últim tram registrat: tram_12_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1RAFA CARMONA HERRERA NAVAS 44 17:00 01:42:02.0 8h 42m 2s 0ms 9.6
2ABEL CODINA SOLANELLAS BARCELONA 138 17:00 02:28:07.0 9h 28m 7s 0ms 8.82
3EDUARD PLA PERERNAU GIRONELLA 82 17:00 02:52:50.0 9h 52m 50s 0ms 8.46
4ALBERT COTS ROSIÑOL GIRONELLA 83 17:00 03:29:20.0 10h 29m 20s 0ms 7.97
5GERARD COMELLAS BESA NAVÀS 45 17:00 03:59:41.0 10h 59m 41s 0ms 7.6
6MANUEL ARAUJO MORATO VILADECANS 49 17:00 05:27:15.0 12h 27m 15s 0ms 6.71
7JOSEP BOSCH COLLADO CALDES DE MONTBUI 67 17:00 05:35:20.0 12h 35m 20s 0ms 6.64
8JOAN PALLEJÀ ELIAS BARCELONA 18 17:00 05:38:53.0 12h 38m 53s 0ms 6.61
9QUIM LATRAS SALLENT 90 17:00 05:40:31.0 12h 40m 31s 0ms 6.59
10FRANC CABO PATON BERGA 106 17:00 05:49:57.0 12h 49m 57s 0ms 6.51
11GUILLEM SANMIQUEL SAFONT GIRONA 107 17:00 05:50:00.0 12h 50m 0s 0ms 6.51
12JULIÁN MUÑOZ DE LA NAVA NAHARRO SABADELL 108 17:00 06:27:21.0 13h 27m 21s 0ms 6.21
13JOSEP Mª LLONC SABATER BARCELONA 6 17:00 06:50:44.0 13h 50m 44s 0ms 6.04
14JOSEP DULCET GENARO TERRASSA 110 17:00 06:50:45.0 13h 50m 45s 0ms 6.04
15SEBASTIA FONT RIFÀ NAVAS 105 17:00 06:52:41.0 13h 52m 41s 0ms 6.02
16GERARD CLARET NAVÀS 125 17:00 07:06:08.0 14h 06m 8s 0ms 5.92
17ANNA VENTURA SELLÉS BERGA 128 17:00 07:09:38.0 14h 09m 38s 0ms 5.9
18JORDI ADAM VERT BERGA 131 17:00 07:10:17.0 14h 10m 17s 0ms 5.89
19NÚRIA MARTÍNEZ BOIXADERAS TONA 11 17:00 07:47:38.0 14h 47m 38s 0ms 5.65
20JOSEP ANTONI ARANDA GUZMAN GIRONA 15 17:00 07:47:44.0 14h 47m 44s 0ms 5.65
21VERÓNICA ANDREA FRANCO PÉREZ OLOT 114 17:00 07:51:57.0 14h 51m 57s 0ms 5.62
22JORDI OLIVERAS GONZALEZ MANRESA 52 17:00 08:07:37.0 15h 07m 37s 0ms 5.52
23JOSEP FRANCO MANRESA 126 17:00 08:07:41.0 15h 07m 41s 0ms 5.52
24ELISABET FRANCO MASCARO MANRESA 121 17:00 08:07:45.0 15h 07m 45s 0ms 5.52
25DANIEL HERNANDEZ CRESPO CASTELLDEFELS 28 17:00 08:07:53.0 15h 07m 53s 0ms 5.52
26MIGUEL ANGEL HERNANDEZ CRESPO CASTELLDEFELS 29 17:00 08:07:57.0 15h 07m 57s 0ms 5.52
27ANTONIO CALLEN FUENTES 63 17:00 08:22:33.0 15h 22m 33s 0ms 5.43
28EDUARD BARTRINA I COMALAT BARBERÀ DEL VALLÈS 17 17:00 08:27:58.0 15h 27m 58s 0ms 5.4
29CARLOS VILLENA GARCIA 136 17:00 08:31:13.0 15h 31m 13s 0ms 5.38
30JOSE LUIS ALONSO GÁZQUEZ TERRASSA 64 17:00 08:32:39.0 15h 32m 39s 0ms 5.38
31ANTONI SALCEDA SANCHEZ TERRASSA 33 17:00 08:41:59.0 15h 41m 59s 0ms 5.32
32XAVIER PI AUFERIL SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 93 17:00 08:42:07.0 15h 42m 7s 0ms 5.32
33LLORENÇ ROVIRA SANTA MARIA D'OLÓ 20 17:00 09:09:56.0 16h 09m 56s 0ms 5.17
34RAMON CAIHUELAS BARCELONA 69 17:00 09:13:22.0 16h 13m 22s 0ms 5.15
35JAVIER LOPEZ TERRON MATARO 119 17:00 09:13:40.0 16h 13m 40s 0ms 5.15
36CRISTINA GARROBO VIDAL BELLVEI 19 17:00 09:13:59.0 16h 13m 59s 0ms 5.15
37ISABEL UBACH FABREGA TREMP 92 17:00 09:14:08.0 16h 14m 8s 0ms 5.14
38SALVA MORON MOLINA SANT JOAN DESPI 47 17:00 09:14:14.0 16h 14m 14s 0ms 5.14
39RAMON FERNANDEZ BERGA 65 17:00 09:35:45.0 16h 35m 45s 0ms 5.04
40AGUSTÍ BARRERA COROMINAS NAVÀS 425 17:00 09:36:24.0 16h 36m 24s 0ms 5.03
41XÈNIA CURTICHS MALAGARRIGA NAVÀS 89 17:00 09:36:40.0 16h 36m 40s 0ms 5.03
42MERITXELL ESCALÉ BESA PUIG-REIG 72 17:00 09:41:52.0 16h 41m 52s 0ms 5
43ANNA ALTIMIRAS LLIMÓS PUIG-REIG 73 17:00 09:41:55.0 16h 41m 55s 0ms 5
44ANNA VANCELLS PRAT PUIG-REIG 79 17:00 09:42:00.0 16h 42m 0s 0ms 5
45MARC CULEBRAS PONS NAVÀS 40 17:00 09:48:02.0 16h 48m 2s 0ms 4.97
46OLGA COSTA GONFAUS NAVÀS 129 17:00 09:53:39.0 16h 53m 39s 0ms 4.95
47ESTHER RANZ FONT PUIG-REIG 133 17:00 09:53:44.0 16h 53m 44s 0ms 4.95
48LLUIS TUNEU ARXER MANLLEU 23 17:00 09:54:38.0 16h 54m 38s 0ms 4.94
49DIONIS GODOY GONZALEZ NAVÀS 135 17:00 09:54:42.0 16h 54m 42s 0ms 4.94
50GABRIEL RUBIO ASENSIO SANTA COLOMA DE GRAMENET 39 17:00 09:54:59.0 16h 54m 59s 0ms 4.94
51XAVIER VIDIELLA CEREZUELA CAMBRILS 113 17:00 09:55:13.0 16h 55m 13s 0ms 4.94
52JOSEP PLANES VILÀ SALLENT 134 17:00 09:57:35.0 16h 57m 35s 0ms 4.93
53GEMMA RUSIÑOL ABAD TERRASSA 51 17:00 10:07:25.0 17h 07m 25s 0ms 4.88
54EMILIA RAMOS GINER CORBERA DE LLOBREGAT 74 17:00 10:11:46.0 17h 11m 46s 0ms 4.86
55EUGENI FALCON PONS TERRASSA 41 17:00 10:11:48.0 17h 11m 48s 0ms 4.86
56ANNA MIGUEL MIGUEL RUBI 42 17:00 10:11:50.0 17h 11m 50s 0ms 4.86
57PAQUI BELTRAN BERNADICH SANT JOAN DE VILATORRDA 26 17:00 10:11:52.0 17h 11m 52s 0ms 4.86
58ROQUE CAMINS BENAIGES SANT JOAN DE VILATORRDA 27 17:00 10:11:55.0 17h 11m 55s 0ms 4.86
59VICTOR CABALLERO LA LLAGOSTA 94 17:00 10:11:56.0 17h 11m 56s 0ms 4.86
60MANUEL CABALLERO MONTCADA R. 77 17:00 10:11:59.0 17h 11m 59s 0ms 4.86
61ADRIÀ ANDÚJAR SALLÉS EL PAPIOL 37 17:00 10:32:40.0 17h 32m 40s 0ms 4.76
62ÁNGEL MARÍN MAESTRO TARRAGONA 124 17:00 10:38:10.0 17h 38m 10s 0ms 4.74
63JOAN CARLES NAVARRO DE HARO BARCELONA 84 17:00 10:40:42.0 17h 40m 42s 0ms 4.73
64EDUARDO PUERTOLLANO LUPIAÑEZ SANTA PERPETUA DE MOGODA 25 17:00 10:42:10.0 17h 42m 10s 0ms 4.72
65EDUARD SÁNCHEZ ARTIGAS SANTA PERPÈTUA DE MOGODA 71 17:00 10:46:12.0 17h 46m 12s 0ms 4.7
66XAVIER CAROS DE LA CRUZ BARCELONA 59 17:00 10:46:16.0 17h 46m 16s 0ms 4.7
67FRANCISCO RAMOS MARTIN MOLINS DE REI 8 17:00 10:46:19.0 17h 46m 19s 0ms 4.7
68JUAN ANTONIO GOMEZ LUQUE SANT JOAN ABADESSES 58 17:00 10:46:24.0 17h 46m 24s 0ms 4.7
69EDUARDO SANZ SANTANO SANTA PERPETUA DE MOGODA 24 17:00 10:46:37.0 17h 46m 37s 0ms 4.7
70JOAN ORTUÑO RODRÍGUEZ IGUALADA 70 17:00 10:46:51.0 17h 46m 51s 0ms 4.7
71ESTEVE GAONA SANZ SANT FRUITÓS DE BAGES 101 17:00 10:46:54.0 17h 46m 54s 0ms 4.7
72SERGI ARIMANY MUÑOZ RODA DE TER 14 17:00 10:50:15.0 17h 50m 15s 0ms 4.68
73PERE JOAN FIBLA PASCUAL BADALONA 115 17:00 10:50:17.0 17h 50m 17s 0ms 4.68
74PAQUI COBOS SURIA 31 17:00 10:54:20.0 17h 54m 20s 0ms 4.66
75JOSÉ FERNÁNDEZ LÓPEZ SURIA 32 17:00 10:54:23.0 17h 54m 23s 0ms 4.66
76TICIÀ SALA MELLADO 120 17:00 11:01:32.0 18h 01m 32s 0ms 4.63
77MONTSE JIMENEZ CINCA OLESA DE MONTSERRAT 103 17:00 11:14:20.0 18h 14m 20s 0ms 4.58
78MARINA SANTASUSANA ISACH NAVÀS 112 17:00 11:15:58.0 18h 15m 58s 0ms 4.58
79M.ANGELS MALAGARRIGA JUNCAROL SANTPEDOR 91 17:00 11:19:26.0 18h 19m 26s 0ms 4.56
80CARME VILADOMAT CORREDERA NAVÀS 80 17:00 11:19:29.0 18h 19m 29s 0ms 4.56
81MONTSE SALA RIBAS NAVAS 86 17:00 11:19:32.0 18h 19m 32s 0ms 4.56
82JOSÉ BELLÉS PRESAS MONTCADA I REIXAC 85 17:00 11:25:44.0 18h 25m 44s 0ms 4.53
83SANTIAGO FORMIGUERA SALA SANT CUGAT DEL VALLÈS 68 17:00 12:08:08.0 19h 08m 8s 0ms 4.36
84JOSEP VIVÓ PÉREZ BARCELONA 21 17:00 12:31:26.0 19h 31m 26s 0ms 4.28
85JUAN ANTONIO LORENTE RUBIO BARCELONA 22 17:00 12:31:28.0 19h 31m 28s 0ms 4.28
86XAVIER CUENCA CAYUELAS SANT ADRIÀ DE BESÓS 66 17:00 12:31:30.0 19h 31m 30s 0ms 4.28
87CARME SANGÜESA PONS TARRAGONA 3 17:00 12:38:48.0 19h 38m 48s 0ms 4.25
88JOSEP TOMÀS FERRÉ REUS 1 17:00 12:38:53.0 19h 38m 53s 0ms 4.25
89XAVIER PEÑALVER VIDAL VILAFRANCA DEL PENEDÉS 7 17:00 12:38:56.0 19h 38m 56s 0ms 4.25
90ANTONI PÉREZ MOYA BARCELONA 56 17:00 12:39:00.0 19h 39m 0s 0ms 4.25
91MOISÈS FARGAS LLEIDA 60 17:00 13:20:52.0 20h 20m 52s 0ms 4.11
92ALBERT RUIZ AGUILA LLANÇA 46 17:00 13:20:59.0 20h 20m 59s 0ms 4.11
93ALBERTO VALVERDE AGUADO OLIANA 62 17:00 13:54:11.0 20h 54m 11s 0ms 4
94DAVID CANELA MIQUEL EL CATLLAR 78 17:00 14:18:26.0 21h 18m 26s 0ms 3.92
95CARME BERNAUS ROMERO CAPELLADES 12 17:00 14:18:55.0 21h 18m 55s 0ms 3.92
96CESC MULLERAT CAMPANERA SANT CUGAT DEL VALLÈS 55 17:00 14:20:19.0 21h 20m 19s 0ms 3.91
97MONTSE BERENGUER SAFONT PUIG-REIG 95 17:00 14:24:27.0 21h 24m 27s 0ms 3.9
98XAVIER CAPDEVILA CARRERA PUIG-REIG 61 17:00 14:24:33.0 21h 24m 33s 0ms 3.9
99RAFAEL COSTA DACHS NAVÀS 38 17:00 14:24:39.0 21h 24m 39s 0ms 3.9
100JUAN CARLOS PEÑA ASTORGA BARCELONA 57 17:00 14:27:17.0 21h 27m 17s 0ms 3.89
101XAVI VIURA SOLER 102 17:00 14:27:29.0 21h 27m 29s 0ms 3.89
102ANNA XANDRI VIC 9 17:00 14:27:36.0 21h 27m 36s 0ms 3.89
103JOSEP FIERREZ BERENGUER MANRESA 111 17:00 14:27:41.0 21h 27m 41s 0ms 3.89
104DANIEL VIZCAINO VILLANUEVA CORBERA 36 17:00 14:34:59.0 21h 34m 59s 0ms 3.87
105JAIME VIZCAINO MATEU 34 17:00 14:35:05.0 21h 35m 5s 0ms 3.87
106MILAGROS VILLANUEVA TARRASON CORBERA 35 17:00 14:35:09.0 21h 35m 9s 0ms 3.87
107MANUEL MIRANDA CHAVES RUBI 43 17:00 14:35:12.0 21h 35m 12s 0ms 3.87
108ALEX GOMEZ SANCHEZ MANRESA 116 17:00 14:56:24.0 21h 56m 24s 0ms 3.81
109BEGOÑA CALLE JIMÉNEZ MANRESA 117 17:00 14:56:28.0 21h 56m 28s 0ms 3.81
110JOSEP GISBERT NAVÀS 139 17:00 14:56:33.0 21h 56m 33s 0ms 3.81
111ANNA MARTÍNEZ NAVÀS 140 17:00 14:56:42.0 21h 56m 42s 0ms 3.81