Classificació

Trenca 3 pics 2018 - Últim tram registrat: tram_1_navas-arribada

Veure Classificació del tram:

Posició Nom Cognoms Població Dorsal Sortida Arribada Temps Mitja Km/h
1LLUÍS RUIZ OLLER CABRIANES 3 09:06 10:55:19.328 1h 49m 19s 328ms 12.01
2GERARD LLIMOS AUBACH NAVÀS 27 09:06 10:55:21.366 1h 49m 21s 366ms 12.01
3ALBERT CABRA SAMANIEGO SALLENT 57 09:06 10:59:53.063 1h 53m 53s 063ms 11.59
4GUILLEM PORTELL POVEDA SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA 30 09:06 11:00:30.319 1h 54m 30s 319ms 11.48
5SERGI COTS SOTOCA SALLENT 4 09:06 11:01:00.233 1h 55m 0s 233ms 11.38
6CRISTIAN PÉREZ GÓMEZ PUIG-REIG 35 09:06 11:01:20.233 1h 55m 20s 233ms 11.38
7XAVI VILA CASTAÑE NAVÀS 15 09:06 11:04:09.862 1h 58m 9s 862ms 11.09
8MARC SOLER ESCOBAR BERGA 21 09:06 11:06:33.591 2h 00m 33s 591ms 10.91
9LLUÍS PONS VILARÓ SALLENT 8 09:06 11:09:07.349 2h 03m 7s 349ms 10.64
10RICARD GAMISANS SOLÀ ARTÉS 41 09:06 11:11:16.576 2h 05m 16s 576ms 10.47
11ROGER CARTES GODOY NAVÀS 52 09:06 11:13:10.477 2h 07m 10s 477ms 10.31
12ENEKO AURREKOETXEA URIARTE AMOREBIETA 51 09:06 11:13:59.883 2h 07m 59s 883ms 10.31
13GUIFRÉ DALMAU ROSET GIRONELLA 32 09:06 11:16:55.749 2h 10m 55s 749ms 10.07
14ROSA NAVARRO GARCIA NAVÀS 7 09:06 11:18:17.586 2h 12m 17s 586ms 9.92
15PEP (PEPILLO) GARCIA MARTINEZ NAVAS 37 09:06 11:19:28.422 2h 13m 28s 422ms 9.84
16ANDREU GONZÁLEZ LLADÓS ESPUNYOLA 34 09:06 11:20:36.551 2h 14m 36s 551ms 9.77
17DAVID PLANAS GASOL TORELLO 18 09:06 11:23:31.582 2h 17m 31s 582ms 9.56
18CARLA ESCLUSA BALLÚS PUIG-REIG 10 09:06 11:24:01.310 2h 18m 1s 310ms 9.49
19XAVI GONZALO PUIGBÒ NAVÀS 11 09:06 11:24:29.673 2h 18m 29s 673ms 9.49
20LADIS VELASCO ALCANYÍS MANRESA 6 09:06 11:27:09.817 2h 21m 9s 817ms 9.29
21PEIPI FUERTE NAVÀS 5 09:06 11:28:41.474 2h 22m 41s 474ms 9.22
22EUDALD RIU CASALS NAVÀS 23 09:06 11:31:22.616 2h 25m 22s 616ms 9.03
23UNAI DALMAU MOR AVIA 45 09:06 11:31:29.366 2h 25m 29s 366ms 9.03
24ALEIX CAYUELA MANZANO NAVARCLES 29 09:06 11:31:33.587 2h 25m 33s 587ms 9.03
25MARC VALLMAJÓ CAMÓS 12 09:06 11:32:59.724 2h 26m 59s 724ms 8.97
26SÍLVIA K SOLER GÓMEZ GIRONELLA 47 09:06 11:34:06.054 2h 28m 6s 054ms 8.85
27ALEX CASELLAS ORTIZ NAVÀS 24 09:06 11:34:59.371 2h 28m 59s 371ms 8.85
28JONATHAN GOMEZ RAMS VIC 50 09:06 11:35:58.918 2h 29m 58s 918ms 8.79
29PEP CAPELLAS ARENAS PUIG-REIG 16 09:06 11:36:11.398 2h 30m 11s 398ms 8.73
30DAVID JOAN TORRA MANRESA 44 09:06 11:37:42.063 2h 31m 42s 063ms 8.67
31DAVID CLARAMUNT MATÓ NAVÀS 9 09:06 11:40:42.477 2h 34m 42s 477ms 8.5
32PAU MORRAL MOLTO NAVAS 17 09:06 11:44:08.262 2h 38m 8s 262ms 8.29
33IVAN CAROL VENDRELL AMETLLA DE MEROLA 22 09:06 11:44:57.214 2h 38m 57s 214ms 8.29
34JOAN BERTRAN AMBRÒS NAVÀS 49 09:06 11:46:36.347 2h 40m 36s 347ms 8.18
35RAMON SÁINZ DE LA MAZA ESCOLÀ LLEIDA 40 09:06 11:55:13.071 2h 49m 13s 071ms 7.75
36JOAQUIM ANGLES TALLADA VILAFRANCA DEL PENEDES 2 09:06 11:55:48.423 2h 49m 48s 423ms 7.75
37DAVID AUDET PRRIOR PALLEJÀ 46 09:06 11:55:58.981 2h 49m 58s 981ms 7.75
38CARLOS SEIRE GÀLLEGO LLEIDA 36 09:06 11:56:39.601 2h 50m 39s 601ms 7.7
39DAVID IZQUIERDO DOMINGO SABADELL 28 09:06 11:58:34.398 2h 52m 34s 398ms 7.61
40LAIA CALDERÓ BREUER RIUDELLOTS DE LA SELVA 1 09:06 11:59:25.732 2h 53m 25s 732ms 7.57
41TXELL AMBRÒS FLORES GIRONELLA 31 09:06 12:04:04.671 2h 58m 4s 671ms 7.36
42MARC TALLÓ SENDRA SABADELL 26 09:06 12:08:21.366 3h 02m 21s 366ms 7.19
43HECTOR PIÑEIRO GARCÍA NOIA 53 09:06 12:11:04.350 3h 05m 4s 350ms 7.08
44FERRAN BOZZO CLOSAS MANRESA 56 09:06 12:11:26.541 3h 05m 26s 541ms 7.08
45ALEXANDRA CAMPOS BAUTISTA SANT SALVADOR DE GUARDIOLA 25 09:06 12:56:46.788 3h 50m 46s 788ms 5.69